Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie wiem jakie sa zasady gdzes indziej i nie radze ich stosowac w tym przypadku

dla mnie mozesz pisac.

rok temu i 2 lata temu bylo tak ze takie zaswiadczenie bylo wazne 3 miesiace przed zlozeniem papierow a wiec po 13 kwietnia bedzie juz nie wazne..

a dopiero rusza program 8 kwietnia ,moze uda Ci sie wszystko zrobic przez 5 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do opalty $150. Tak jak juz ktos wczesniej wspomnial, oplata $150 ma byc dokonana w PLN. A co w przypadku gdy moje konto bankowe jest GBP, opalat ma byc w ZL w wysokosci $150. Moge dokonac takiego przelwu, ktory wydaje mi sie kompletnie zagmatwany..w moim przypadku. A co jezeli opaty ma sie dokonac karta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jest 625 miejsc na pracę wakacyjną, czyli o 25 mniej niż rok temu.:( Informacja z ambasady po spotkaniu informacyjnym.


Na spotkaniu informacyjnym w ambasadzie mówili, że opłatę wnosi się w złotówkach, ale po rejestracji w kompas dostaniesz i tak maila z CIC z informacjami w jaki sposób wnieść opłatę. Będziesz miała na to trochę czasu.

The participation fee is currently 150 Canadian dollars.

Nigdzie nie jest napisane ze ma to byc w zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O godzinie nic nie wiem. Być może jeszcze napiszą na stronie w poniedziałek. Jeśli chodzi o ilość miejsc, to podobno co roku organ odpowiedzialny za organizację IEC negocjuje z danym krajem, z którym ma podpisaną umowę na IEC, ilość miejsc w danym roku. Dlaczego w tym roku jest tak mało? Nie mam pojęcia.

To odpowiedź do Alex_jbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...