Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

CV nalezy miec takie jak na stronie przedstawione ,do pracy wakacyjnej tak samo nalezy miec CV

http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/experience_canada_experience/resume.aspx

nie nalezy uzywac w kompasie,aplikacjach polskich znakow

oplata karta kredytowa jest latwa,dlatego tez uzytkownicy pilnuja numerow-kart aby nikt inni nie placil nimi ..Beda tez wiedziec po numerze ze to jest Twoja oplata a nie kogos innego :)

tak wiec pozniej zaswiadczenie o niekralnosci bedzie potrzebne a teraz skan CV,paszportu :)

co do czasu to mielismy juz zmiane czasu i bedzie to chyba 16 godz ;) jesli w Ottawie bedzie 10 :)

moze ktos na stronie to poprawi :)

"nie nalezy uzywac w kompasie,aplikacjach polskich znakow" czy w dołączonym CV także?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Słuchajcie bo mnie już fiksuje od tego wszystkiego...- odnośnie tych 150$: czy jak chce to zrobić z credit card to muszę to przelać w CAD?, a jak chcę online bank transfer to mogę w PLN? I czy wogole mogę przez szybki transfer bo tu coś o Poczcie Polskiej zamiast tego wcisnęli.. Proszę napiszcie czy mogę poprzez szybki transfer bez przewalutowywania Pozdrawiam i Życzę Powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do danych to maja byc wpisane takie jak w paszporcie

Przy wypełnianiu aplikacji należny zwrócić uwagę na to aby Nazwisko (Family Names) i Imiona – pierwsze i drugie (Given Names(s)) , numer paszportu i datę urodzenia były identyczne jak w paszporcie. Wszystkie aplikacje złożone w dniu 18 grudnia 2013 r. lub w terminie późniejszym, otrzymają odmowę - jeśli Nazwisko (Family Names) i Imiona – pierwsze i drugie (Given Names(s)) , numer paszportu i datę urodzenia nie będą identyczne jak w paszporcie. Data urodzenia musi być wpisana do aplikacji w formacie wymagane w aplikacji IEC bez względu na format jaki jest w paszporcie.

http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/experience_canada_experience/application_guide-guide_demande.aspx?lang=pol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...