Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego forum prawie 100 % osob dostalo miejsce - skad wiesz? :D

O jakiej loterii wizowej mowimy? US? W tym roku tez chce wziasc w niej udzial, pare lat temu robilam to bedac w pracy i gdy pojawil sie numer identyfikacyjny to komputer mi 'zamrozil', wyskoczyla jakas informacja, ktora zaslonila polowe numeru ktory sie potrzebuje aby sprawdzic czy wygrales...no i tak nigdy sie nie dowiem czy wygralam, hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak te osoby 625 dostana zaproszenie o oplate i jesli sie spozniesz to wypadniesz z kolejki

co ciekawe ze rok temu 6 miesiecy bylo na uzupelnienie dodatkowych formularzy i doslanie roznych zaswiadczen ;)

a teraz jest to 3 miesiece,jesli to sie nie wysle do tych 3 miesiecy to nawet jak wpalcil kase to wypadnie z kolejki i wezma kogos z rezerwy :)

w 2013 roku troche osob dostalo wiadomosc po wakacjach czy tez na jesieni ze moga brac udzial w programie na rok 2013 ;)

aby wplacilo kase

Czyli w koncu ile czasu mam na dokonanie platnosci?

Moj WTN ma koncowke 430 ale jeszcze nie dostalam zadnego message. Jesli dostane go dzisiaj, to mam 48 godzin na platnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że atakujemy! Jeśli oczywiście w maju nie uda nam się wygrać:)

Ja już weteranka jestem. Wysyłam zgłoszenia od kiedy wznowili loterię dla Polski. Pytam, czy będzie w październiku, bo podobno chcieli loerię zlikwidować od 2014 i zamienić na system punktowy jak w Kanadzie.

@MisaBella - Loteria bedzie chyba wlasnie w pazdzierniku 2014. Atakujemy? heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...