Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Aha, no tak sie zastanwaialam bo wydrukowalam rachunek-to potwierdzenie, gdzie ponizej byl wymagany podpis, wiec myslam ze moze tez chca to miec zeskanowane, ale okazalo sie ze nie. Tylko Paszport, Resume i fee. Done! Moj status jest:

  • Submitted - Payment and required documents pending
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak te osoby 625 dostana zaproszenie o oplate i jesli sie spozniesz to wypadniesz z kolejki

co ciekawe ze rok temu 6 miesiecy bylo na uzupelnienie dodatkowych formularzy i doslanie roznych zaswiadczen ;)

a teraz jest to 3 miesiece,jesli to sie nie wysle do tych 3 miesiecy to nawet jak wpalcil kase to wypadnie z kolejki i wezma kogos z rezerwy :)

w 2013 roku troche osob dostalo wiadomosc po wakacjach czy tez na jesieni ze moga brac udzial w programie na rok 2013 ;)

aby wplacilo kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że otrzymałeś absolutorium, czyli skończyłeś studia, ale nie obroniłeś jeszcze tytułu. Moim zdaniem nie skłamałeś i nie powinni się do tego przyczepić.

ok, ja już zapłaciłem i zamieściłem resume :)

tylko mam taki dylemat, studia skończylem w 2013 roku, ale obrone bede mieć w tym roku.. napisalem w CV ze studia skonczylem hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...