Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przeglądałam stronę IEC wiele razy, fora, filmiki, ale mam nadal kilka pytań, na które prosiłabym odpowiedź :)

Czy jutro (8.04.2014), otworzą wszystkie 3 kategorie, czy mogą otworzyć jedną albo dwie albo wszystkie trzy?

Jak zapłacę wpisowe na konto ambasady (po otwarciu aplikacji) - czy mogę zrobić print screan potwierdzenia wpłaty, czy musi być to wydruk pfd?- i czy musi być w angielskim czy może być po polsku? (wiem, że wszystkie dokumenty mają być po angielsku albo francusku, ale nie mam pojęcia jak przetłumaczyć przelew).

Czy skan paszportu ma być w pdf czy w jpg?

Czy można używać polskich znaków?

Jest do wypełnienia w aplikacja pole „PO box” – skrytka pocztowa, jeśli się takiej nie posiada, czy można zostawić puste pole? (wszędzie jest napisane, ze wszystkie pola mają być kompletne).

W polu „Telephone number”, jest: ” Type, country code, numer i extension” – co wpisać w extension?

I ostatnie pytanie, ponieważ jest napisane w spisie wymaganych dokumentów curriculum vitae, czy to dotyczy także working holiday? Czy trzeba go dołączyć osobno?

Bardzo bym prosiła o odpowiedź na te pytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra_ss - gdzie znalazlas ta aplikacje?

Przeglądałam stronę IEC wiele razy, fora, filmiki, ale mam nadal kilka pytań, na które prosiłabym odpowiedź :)

Czy jutro (8.04.2014), otworzą wszystkie 3 kategorie, czy mogą otworzyć jedną albo dwie albo wszystkie trzy?

Jak zapłacę wpisowe na konto ambasady (po otwarciu aplikacji) - czy mogę zrobić print screan potwierdzenia wpłaty, czy musi być to wydruk pfd?- i czy musi być w angielskim czy może być po polsku? (wiem, że wszystkie dokumenty mają być po angielsku albo francusku, ale nie mam pojęcia jak przetłumaczyć przelew).

Czy skan paszportu ma być w pdf czy w jpg?

Czy można używać polskich znaków?

Jest do wypełnienia w aplikacja pole „PO box” – skrytka pocztowa, jeśli się takiej nie posiada, czy można zostawić puste pole? (wszędzie jest napisane, ze wszystkie pola mają być kompletne).

W polu „Telephone number”, jest: ” Type, country code, numer i extension” – co wpisać w extension?

I ostatnie pytanie, ponieważ jest napisane w spisie wymaganych dokumentów curriculum vitae, czy to dotyczy także working holiday? Czy trzeba go dołączyć osobno?

Bardzo bym prosiła o odpowiedź na te pytania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Też zrobiłam podobnie jak @sandra_ss... Z tego co ja zaobserwowałam- może być tak, że w tym roku nie będzie tych rubryczek o pracy i wykształceniu na koncie kompas, a będą musiły zawierać się w CV.

Co do tych box itp. w przypadku jeśli nikt nie będzie mógł nam pomóc sugeruję wypełnić każde pole. (np 2 razy wpisać Miejscowość)

Co do wpisowego sama jestem ciekawa- fajnie jeśli ktoś będzie wiedział czy musi być po angielsku...

SKAN PASZPORTU może być w pdf, jpg,bmp- te formaty na 100% przejdą.

Więcej nie potrafie pomóc- sama dołączam się zatem do prośby na pozostałe (a raczej większość :) ) Twoich pytań @sandra_ss

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzenie wpłaty wątpię aby musiało być tlumaczona...nie jestem na 100% pewna.z tego co czytam, potwierdzenie musi wyraźnie mieć napisane imię, datę urodzenia czy adres na pewno numer konta na jakie pieniądze były wpłacone i czy suma wpłaty się zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieją dwie metody płatności dostępne dla obywateli Polski:

  • Płatności kartą kredytową online, w dolarach kanadyjskich; oraz
  • potwierdzenie wpłaty - z pieczątką i podpisem urzędnika Poczty Polskiej.

Opłata za udział w inicjatywie wynosi 150 dolarów kanadyjskich lub 465 złotych polskich.

Czyli oznacza to, ze moge bez problemu placic z brytyjskiego konta w dolarach kanadyjskich? Przeprasza, ze tyle pytam, ale naprawde chce sie uipewnic, ze nie bede miala zadnych problemow.

Dzieki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...