Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Mam pytanie odnosnie Resume. Na stronie ambasady jest podany przyklad jak resume ma wygladac. Oczywiscie moje jest takie, ale ma dodatkowe sekcje:

Personal Profile

Education

Certification:

First Aid Certificate

Criminal Record Check (CRB)

Work Experience

Czy moje 'dodatkowe' sekcje takie jak Personal Profile czy Certification powinny zostac usuniete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alex_jbo, jest napisane, żeby płacić w doladrach kanadyjskich albo złotówkach więc nie będzie problemu. Masz konto po angielsku więc tłumaczenie masz z głowy.
Co resume, to najlepiej załączyć, to, co napisali, jakby chcieli dodatkowe informacje to by przecież napisali. Co więcej, możliwe, że o więcej zapytają w następnym etapie.

Ja mam jeszcze pytanie w związku z płaceniem kartą kredytową. Nigdy tego nie robiłam i chciałam się dopytać jednej rzeczy. Zapłacę kartą od siostry (podam dane, date wygaśnięcia, kod z tyłu itd), i co potem? czy automatycznie mam wpłatę, nie muszę juz nic wysyłać? Czy siostra musi ze swojego konta coś mi jednak wysłac jeszcze, czy przyjdzie jej potwierdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sandra_ss - Kiedy dostaniesz instrukcje zaplaty to bedzie to bardzo latwe! Potrzebna Ci jest jedynie karta w reku. Wpisuje sie numer karty, dane wlasciciela karty, date wygaśnięcia, kod z tyłu itd, i potem enter - make the payment. I juz. Powinno sie wyswietlic potwierdzenie gdzie, na jakie konto pieniadze zostaly przelane. Ale takze mozna jakby podpisac dana transakcje-IEC, twoje imie i nzawisko i data urodzenia. Tak gdzies czytalam na starych aplikacjach. Potwierdzenie zaplaty bedzie tez widoczne na bank statement-nie wiem jak sie to nazywa w Polsce-co miesieczny wykaz wszystkich tranzakcji konta. Placenie karta to jedna z najprostszych metod.

In previous years payment was made by a bank transfer, but starting in 2014 IEC require payment by credit card. This should make the process easier and smoother for both the applicant and IEC. Once you have received the payment message from IEC, go to the “My IEC Application” section in order to make your payment. As the applicant, you are responsible for all bank and transaction charges. You may use a third-party credit card (of a family member or friend) to pay your IEC participation fee as long as you have the card owner’s permission.


International Experience Canada 2014 will open on Tuesday, April 8th, 2014, at 3:00 p.m. Warsaw time (10:00 Ottawa time).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy jeśli uda mi się złożyć aplikację jutro i załapię się na jedno z dostępnych miejsc, to dokumenty i płatność też muszę dostarczyć na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, bo mogę wypaść z kolejki? W filmach instruktażowych mówią, że miejsce w programie daje dopiero zapłata +dokumenty.

Pytam, bo moje dokumenty już się przeterminowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stage 1: IEC Assessment — to determine whether you meet the IEC eligibility criteria using a secure IEC Kompass account, and;
Stage 2: An assessment of your admissibility to Canada and eligibility for a work permit.

Stage 1?
A: You are required to upload a scanned or electronic copy of the following:
1. Passport
2. Resume/CV using the IEC template.

ORAZ

Payment is required as part of Stage 1.

Police certificates are NOT required for stage 1. Your police certification must be issued no more than three months before you apply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CV nalezy miec takie jak na stronie przedstawione ,do pracy wakacyjnej tak samo nalezy miec CV

http://www.canadainternational.gc.ca/poland-pologne/experience_canada_experience/resume.aspx

nie nalezy uzywac w kompasie,aplikacjach polskich znakow

oplata karta kredytowa jest latwa,dlatego tez uzytkownicy pilnuja numerow-kart aby nikt inni nie placil nimi ..Beda tez wiedziec po numerze ze to jest Twoja oplata a nie kogos innego :)

tak wiec pozniej zaswiadczenie o niekralnosci bedzie potrzebne a teraz skan CV,paszportu :)


co do czasu to mielismy juz zmiane czasu i bedzie to chyba 16 godz ;) jesli w Ottawie bedzie 10 :)


moze ktos na stronie to poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie miejsce jest gwarantowane po zaplaceniu fee i document upload (Resume i paszport). A co do kopi paszportu...Tylko glowna strona paszportu - tam gdzie znajduje sie zdjecie i informacje o wlascicielu czy jeszcze jakies strony? Oczywiscie pamietajmy ze trzeba takze zeskanowac strony na ktorych sa pieczatki, czy inne visy.


A clear, legible photocopy of the identification pages of your passport (family names, given name(s), date and place of birth, passport’s issue and expiry dates). Your passport must be valid for at least one day beyond the date of your departure from Canada and there must be one completely blank page, other than the last page, available in your passport. - czy mamy wiec robic kopie takiej pustej strony? Czy tylko tak nas informuja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...