Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dostałam Conditional Letter of Acceptance :D

Instrukcje jak postępować dalej:

https://www.youtube.com/watch?v=uKxaD3K5dxo

@Pacowski - jadę do Toronto, głownie dlatego, że mam tam znajomych, którzy mogą mi pomóc w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest tam transport publiczny, a ja nie będę miała własnego samochodu. Myślę też, że w dużym mieście łatwej o pracę niż na prowincji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czasami lepiej jechac na tzw Prowincje aby dostac LMO,staly pobyt niz w takim duzym miescie

wezcie takie cos pod uwage szukajac pracy :)

to masz wygrany los na loterii jak masz taki znajomych co Ci pomaga w takich sprawach,nie czesto sie zdarza takie cos

zawyczaj to jest ,czesc,jak sie masz i do wiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już cały plan działania, co robić po przyjeździe, gdzie szukać pracy. Ale zakładam również, że jeśli w ogóle nie będę mogła znaleźć pracy w Toronto, to mogę się przenieść do innego miasta, w innej prowincji. Generalnie dla mnie ten wyjazd to wielka niewiadoma.

@Sly - ci znajomi to prawie jak rodzina :), natomiast z prawdziwej rodziny nikogo tam nie mam. Wiadomo, że znajomi nie mogą pomóc mi we wszystkim. Np. pracę, zakwaterowanie, utrzymanie będę musiała zapewnić sobie sama. Ale wiem, że ma mnie kto odebrać z lotniska, że gdyby coś mi się stało, to nie będę tam sama. Najbardziej zazdroszczę ludziom, którzy mają w Kanadzie rodzinę, która może dać im dach nad głową, albo załatwić pracę, bo tacy ludzie radzą sobie tam najlepiej. Chociaż znam mnóstwo przypadków, że rodzina w Kanadzie w ogóle nie chce pomagać, mają swoje problemy i robią wszystko żeby człowieka spławić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...