Skocz do zawartości

Nowe Zasady International Experience Canada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 448
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ostatnio widziałam klika ogłoszeń na polonijnej stronie internetowej. Dla kobiet same ogłoszenia do sprzątania i do opieki nad dziećmi i osobami starszymi. Przypuszczam, że takie same są w polskich kościołach. W zasadzie opieka nad dzieckiem nie jest zła, można zostać jako Live-in Caregiver i po dwóch latach dostać stały pobyt. Rozważam nawet taką pracę.


jak masz taki plan to znajdziesz prace :)

pamietaj aby szukac wszedzie i jak sie da :) nawet po kosciolach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam konto CIC i znalazłam informację, że zapłacić można tylko kartą kredytową (credit card). Czy przyjmują też karty debetowe?

Ponadto, czy ktoś wie, co to jest podpis elektroniczny w rozumieniu CIC? Jeśli takiego nie mam, to w jaki sposób potwierdzę upload dokumentów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam konto CIC i znalazłam informację, że zapłacić można tylko kartą kredytową (credit card). Czy przyjmują też karty debetowe?

Ponadto, czy ktoś wie, co to jest podpis elektroniczny w rozumieniu CIC? Jeśli takiego nie mam, to w jaki sposób potwierdzę upload dokumentów?

yy na etapie CIC, też wnosi się jakieś opłaty, czy masz namyśli kompass ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat opłaty na etapie CIC nie mam zielonego pojęcia. Nikt nic na ten temat nie mówił, nawet w ambasadzie. Po prostu znalazłam taką informację w czasie rejestracji w CIC i pomyślałam, że może zmienili w tym roku zasady. Nawet jeśli coś trzeba zapłacić, to mnie jest wszystko jedno, jestem na to przygotowana.

yy na etapie CIC, też wnosi się jakieś opłaty, czy masz namyśli kompass ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sly. Czyli nie muszę drukować formularzy, podpisywać ręcznie, skanować i dopiero załączać do wniosku (Na innym forum pisali, że tak właśnie trzeba zrobić).

Mam jeszcze pytanie, jeśli na pytanie czy chcę wykonywać pracę opiekunki, nauczycielki, ratownika medycznego itp. odpowiem "tak", to znaczy, że będę musiała przejść badania medyczne, zanim dostanę pozwolenie na pracę? A jeśli zaznaczę "nie" i nie wykonam takich badań, to czy takie pozwolenie na pracę będzie w jakiś sposób ograniczone, czy będzie stwierdzać, że nie mogę wykonywać takiej pracy?

http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/answer.asp?q=740&t=23

tak sie ma podpis elektroniczny :)

co do oplat to karty debetowe sa przyjmowane ,wazne aby mozna nimi bylo placic na necie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...