Jump to content

Czy Mogę Być Cofnięta Z Lotniska?


Recommended Posts

Witam potrzebuje szybkiej porady.Mam wizę turystyczną na 10 lat byłam już 4 razy zawsze w okresie wakacji niecałe trzy miesiące zawsze wracałam w terminie. Nie było żadnego problemu. Teraz marzy mi się Boże narodzenie w NYC tylko że wróciłam z stamtąd 11 września i teraz chciałabym pojechać na miesiąc. Planuje 30 listopada ale zaczęłam czytać o cofnięciach i przestraszyłam się. Nie wiem czy warto ryzykować.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 29
  • Created
  • Last Reply

Nikt na forum nie odpowie Ci na to pytanie .Jeżeli urzędnik na lotnisku uzna ,że latasz zbyt często to może Cię cofnąć albo np.da Ci wizę na tydzień.Może się również zdarzyć ,że dostaniesz wizę na 6 miesięcy i nie będzie problemu.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w podobnej sytuacji, też miałem wątpliwości, ale jednak zdecydowałem, że nie ma co popadać w paranoję, zakupiłem już bilet i lecę w połowie grudnia. Ryzyko zawrócenia zawsze istnieje, ale od tego jest wiza turystyczna żeby z niej korzystać. Skoro masz do kogo lecieć, masz jakieś plany na ten czas który planujesz tam spędzić to czemu nie?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

w żadnym wypadku, skoro mówisz, że nigdy przekraczałaś czasu, ani nic nie przeskrobałaś (w sensie prawa imigracyjnego) to niby czemu miałabyś rezygnować? A jeżeli doszłoby do "Secondary" to po prostu bądź sobą, mów prawdę i tyle!

Czasami czytam forum i sam popadam w paranoję, a to przecież moja bujna wyobraźnia kreuje takie paranoje!

Codziennie tysiące ludzi wjeżdża do US, czemu akurat ciebie mieliby cofać???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...