Skocz do zawartości

Czy Mogę Być Cofnięta Z Lotniska?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje szybkiej porady.Mam wizę turystyczną na 10 lat byłam już 4 razy zawsze w okresie wakacji niecałe trzy miesiące zawsze wracałam w terminie. Nie było żadnego problemu. Teraz marzy mi się Boże narodzenie w NYC tylko że wróciłam z stamtąd 11 września i teraz chciałabym pojechać na miesiąc. Planuje 30 listopada ale zaczęłam czytać o cofnięciach i przestraszyłam się. Nie wiem czy warto ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jestem w podobnej sytuacji, też miałem wątpliwości, ale jednak zdecydowałem, że nie ma co popadać w paranoję, zakupiłem już bilet i lecę w połowie grudnia. Ryzyko zawrócenia zawsze istnieje, ale od tego jest wiza turystyczna żeby z niej korzystać. Skoro masz do kogo lecieć, masz jakieś plany na ten czas który planujesz tam spędzić to czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w żadnym wypadku, skoro mówisz, że nigdy przekraczałaś czasu, ani nic nie przeskrobałaś (w sensie prawa imigracyjnego) to niby czemu miałabyś rezygnować? A jeżeli doszłoby do "Secondary" to po prostu bądź sobą, mów prawdę i tyle!

Czasami czytam forum i sam popadam w paranoję, a to przecież moja bujna wyobraźnia kreuje takie paranoje!

Codziennie tysiące ludzi wjeżdża do US, czemu akurat ciebie mieliby cofać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...