Skocz do zawartości

Lot Z Przesiadką W Kanadzie


olmeca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja lecialam przez Kanade 2 miesiace temu. Na lotnisku w Krk pointermowano mnie, ze musze bagaz odebrac. Docelowo lecialam do NY. Okazalo sie, ze wcale nie musze, ze bagaz oni przepakowali. Odprawe do US mialam na lotnisku w Kanadzie.

Czyli w Kanadzie nie musiałaś przenosić walizki?

Mimo że miałaś tam odprawę do US?

Pytam, bo zwykle tam, gdzie odbywa się rozmowa z CBP samemu przenosi się też walizki.

Bo gdyby kogoś zatrzymali, czy cofnęli, to nie byłoby sensu, żeby jego walizka leciała dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Przede wszystkim zmieniło sie to że przed wyotem musisz wypełnić eTA

http://6757km.com/2016/01/eta-electronic-travel-authorization-czyli-nowy-obowiazek-rejestracji-przed-podroza-do-kanady/

Co do bagażu, my tu możemy gdybać a ty wszystkiego dowiesz się z pierwszej ręki od twoich linii lotniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie trzeba wypelniac eTA -

As of March 15, 2016, visa-exempt foreign nationals who fly to or transit through Canada are expected to have an Electronic Travel Authorization (eTA). Exceptions include U.S. citizens and travellers with a valid Canadian visa.

However, from March 15, 2016 until fall 2016, travellers who do not have an eTA can board their flight, as long as they have appropriate travel documents, such as a valid passport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...

Hej, 

mam takie pytanie. Otóż chce lecieć na Kubę i przelot jest właśnie z przesiadką w Vancuver (trwa az 11h). Dlatego chciałabym się poradzić czy potrzebuję jakąś wizę lub czegokolowiek innego dzięki czemu mogłabym wyjść "w miasto" To samo pytanie chciałabym odnieść do przypadku z przesiadką w USA. 

Dziękuję za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...