Skocz do zawartości

Szukam Obywatela Usa W Celu Matrymonialnym


Daanuta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

To ostatnie. Nie uwierze ze te całkiem nie krzywe dziewczyny z Filipin zakochują się nagle w - za przeproszeniem - starych dziadach...

Ja poznałam jedna dziewczynę w PL z Filipin , około 25 lat, ładna, zgrabna i baaaaaardzo sympatyczna, maż Polak około 25 lat starszy od niej, dorobiła sie z nim 2 dzieci i mówiła, ze jest w Polsce szczęśliwa. On nie narzekał na finanse, dziewczyna zajmowała sie domem a on pracował. Przywiózł ja sobie prosto z Filipin ale na jakiej zasadzie to juz nie wnikalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam Filipinke, ktora wyszla za 8 lat starszego faceta z amerykanskim paszportem, ktory jest tez z Filipin i poki co maja sie dobrze, choc ten koles jest juz po rozwodzie z inna Filipinka z ktora ma 6 letnie dziecko.

Tej mojej znajomej nie podoba sie w Stanach i caly czas mowi o tym, ze chcialaby wrocic do Filipin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Violonczela

Ja tak w obronie Filipinek ;) to powiem, ze poznalam takową, pracowita serdeczna dziewczyna, jej mezem jest Polak , ludzie ok. No i ona pracujac w Stanach, przez lata utrzymywala swoja rodzine, wysylajac im wieksza czesc pensji..Zapewne tak oni maja..ale jakos mnie tym ujela..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak !, a potem wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle. Te Filipinki znane sa z tego, ze lubia kase pompowac w swoja ogromna rodzine na Filipinach + ew. sciagniecie ich do us lub europy.

Ja slyszalem, ze wsrod polakow 35-50 modne sa TAKZE mlode ukrainki. (gotowanie, sprzatanie, siedzenie cicho.....)

ja tutaj napisalem moze i troche zle o tych dziewczynach !!

jak widac po Waszych postach sa takze dobre przyklady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...