Skocz do zawartości

Szukam Obywatela Usa W Celu Matrymonialnym


Daanuta1

Rekomendowane odpowiedzi

gdy zobaczyłem przemówienie prezydenta postanowiłem że poczekam aż wybory wygra republikanin

Heh... właśnie... przemówienie prezydenta - to jedyny szczegół, który mogliby byli pominąć na moim własnym zaprzysiężeniu. Ale pomijając przemówienie, moje osobiste doświadczenie było jak najbardziej pozytywne i jak najbardziej warte całego 'zachodu'. Były również momenty wzruszające (opowieści osób, które były chętne podzielić się swoimi historiami emigracji i na koniec ceremonii piosenka "I'm Proud To Be an American").

Co do ubiorów, to wolałabym zobaczyć kogoś w garniturze, nawet z takim amerykańskim krawacikiem, niż kobitke, którą miałam okazję zobaczyć - widoczna nadwaga, czerwone stripper shoes, obcisła, o dwa rozmiary za mała kiecka w panterkę i rozczochrana czupryna... pani wyglądała, jakby właśnie skończyła nocną zmianę... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bez zdjęć ogłoszenie nie ważne ? Poza tym obywatele USA w tym wieku ściągają 20-letnie Filipinki (serio - poczytajcie VJ)....

Tak !, a potem wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle. Te Filipinki znane sa z tego, ze lubia kase pompowac w swoja ogromna rodzine na Filipinach + ew. sciagniecie ich do us lub europy.

Ja slyszalem, ze wsrod polakow 35-50 modne sa TAKZE mlode ukrainki. (gotowanie, sprzatanie, siedzenie cicho.....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre... :)

To teraz ja cos dodam:

Mialam klienta, juz obywatel hamerykanski, lat jakies 45-47, mily (nawet), symaptyczny (w miare), urodziwy (niekoniecznie, ale to kwestia gustu), inteligentny - i tutaj zaczely sie schody.. Otoz mowi mi on mniej wiecej tak: Ja to obywatel jestem a wie Pani co to znaczy? Ze moge miec kazda babke. K-A-Z-D-A. Tylko paszportem machne w polskim sklepie i normalnie kazda zaczyna ze mna rozmowe. Ja to za malzenstwo normalnie ze dwie dychy wezme. I musi gotowac i sprzatac, zeby mi sie oplacilo, bo ja obywatel jestem.

I tak sobie mysle, ze to, ze bozia ma roznych lokatorow to juz wiemy, ale jakie ludzie maja wysokie mniemanie o sobie jak juz maja hamerykanski paszport to az dziwne. Nie przypominam sobie zebym w polskim sklepie widziala kogos machajacego paszportem (fakt, rzadko tam jezdze), ba, w Saks czy w Barneys nikt paszportami nie macha, a tutaj tak sie pan ceni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak !, a potem wychodzą na tym jak Zabłocki na mydle. Te Filipinki znane sa z tego, ze lubia kase pompowac w swoja ogromna rodzine na Filipinach + ew. sciagniecie ich do us lub europy.

To to maly problem - zwykle zwijaja sie po kilku miesiacach od delikwenta. Niemniej jednak fakt faktem ze sciagaja ich w ilosciach hurtowych. Na zdrowy rozsadek, to w sumie im sie wcale nie dziwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega sprowadzil sobie Ukrainke. Laska ze wszyscy sie ogladali za nia. Wzieli slub, kupili dom I te wszystkie rzeczy, ktore sie normalnie zaczyna miec po zmianie stanu cywilnego z kawalerskiego na malzenski. Gdy tylko dostala GC slad po niej zaginal. Odnalazla sie gdy zajarzyla ze jest zona I nalezy sie jej polowa majatku. Oskubala go do ostatniej koszuli I tyle ja widzieli. gdyby chlopak nie zarabial dobrze w IBM jako inzynier to chyba by pod mostem wyladowal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dowiedzialam sie od znajomych - i nie wierzylam dopoki nie zobaczylam - ze istnieje cos takiego jak katalog zon - z Polski, Ukrainy, itd. Sa zreszta strony internetowe typu "zona z Rosji", gdzie mozna sobie taka zone wybrac… Co mnie uderzylo - wiele dziewczyn jest naprawde pieknych. Nie moga sobie nikogo znalezc u siebie czy po prostu wszystko jedno jaki chlop... byle z hamerykanskim paszportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...