Skocz do zawartości

Zmiana Wieku Podczas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Nadal nie będziesz miał pojęcia.

proszę bardzo to twój wpis :

Napisano 18 styczeń 2012 - 14:34

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie :)
Sprawa dotyczyła osoby która była w identycznej sytuacji jak moja córka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

proszę bardzo to twój wpis :

Napisano 18 styczeń 2012 - 14:34

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie :)
Sprawa dotyczyła osoby która była w identycznej sytuacji jak moja córka.

jak widać masz pojęcie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo to twój wpis :

Napisano 18 styczeń 2012 - 14:34

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie :)
Sprawa dotyczyła osoby która była w identycznej sytuacji jak moja córka.

Dyskusja tyczyła Filipinek które wjechały na K1 i zniknęły, nie wiedząc że tym oto sposobem zamnknęły sobie drogę do legalnego pobytu raz na zawsze. Jeszcze raz napiszę - nie masz pojęcia o czym gadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja tyczyła Filipinek które wjechały na K1 i zniknęły, nie wiedząc że tym oto sposobem zamnknęły sobie drogę do legalnego pobytu raz na zawsze. Jeszcze raz napiszę - nie masz pojęcia o czym gadasz.

podałem jedynie przykład Pani wiedzy o tym co Pani pisze na tym forum . Ocenę proszę pozostawić osobą postronnym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocenę proszę pozostawić osobą postronnym .

Postronnym? Kim jestem w takim razie? :D

O czym ty w ogóle gadasz? Z zerową wiedzą na tematy imigracyjne, wygrzebujesz jakieś gówno warte artyuły i wykłócasz się m.in z prawnikiem imigracyjnym. Urzędników amerkańskich nazywasz małpami, i usiłujesz udowodnić że w świetle prawa każda osoba, niezależnie od wieku, powinna zostać uznana za dziecko.

Twoja córka jest dorosła, nie jest istotne czy nadal zmieniasz jej pieluchy bo tak ci się podoba. Dla celów imigracyjnych nie ma to znaczenia, i bardzo dobrze. USCIS jest zawalone petycjami na rodzeństwo i dorosłe dzieci, a naprawdę bliska rodzina musi czekać by być razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postronnym? Kim jestem w takim razie? :D

O czym ty w ogóle gadasz? Z zerową wiedzą na tematy imigracyjne, wygrzebujesz jakieś gówno warte artyuły i wykłócasz się m.in z prawnikiem imigracyjnym. Urzędników amerkańskich nazywasz małpami, i usiłujesz udowodnić że w świetle prawa każda osoba, niezależnie od wieku, powinna zostać uznana za dziecko.

Twoja córka jest dorosła, nie jest istotne czy nadal zmieniasz jej pieluchy bo tak ci się podoba. Dla celów imigracyjnych nie ma to znaczenia, i bardzo dobrze. USCIS jest zawalone petycjami na rodzeństwo i dorosłe dzieci, a naprawdę bliska rodzina musi czekać by być razem.

czyżby nie zdawali sobie sprawy z tego co robią wprowadzając I-130 , F3 .

Tacy mądrzy ludzie ?

I teraz mamy " gówniane sprawy i gówniane artykuły ?

Proszę się uspokoić , bo pieluch się przyda .

takie oto wypowiedzi i wpisy można nazwać jak zrobiła to Pani powyżej .

Niestety to Pani wpis : Jackie Napisano 18 styczeń 2012 - 14:34

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby nie zdawali sobie sprawy z tego co robią wprowadzając I-130 , F3 .

Tacy mądrzy ludzie ?

I teraz mamy " gówniane sprawy i gówniane artykuły ?

Proszę się uspokoić , bo pieluch się przyda .

Oczywiście że zdają sobie sprawę, tak jak ty pownieneś zdać sobie sprawę że istnieje przepis który być może uniemożliwi twojej córce GC. I ten przepis nie jest wyciągnięty z doopy, wprost przeciwnie, ma sens. Osoba powyżej 21 roku życia to już nie dziecko. Nie potrzebuje opieki rodziców i rodzice nie są za nią odpowiedzani. W wieku 19 lat odbiera się ludziom rentę po zmarłym rodzicu, bo mogą sobie sami na pieniądze zapracować. Takie są realia. To że ci się to nie podoba to już twój problem.

Pieluch nie używam,nie potrzebuję.

takie oto wypowiedzi i wpisy można nazwać jak zrobiła to Pani powyżej .

Niestety to Pani wpis : Jackie Napisano 18 styczeń 2012 - 14:34

Masz mieć mniej niż 21 lat w momencie skierowania petycji do rozpatrzenia, jak najbardziej mogłaś się załapać. Dokładnie o tym pisze Karina, a nie o wieku w chwili rozmowy w ambasadzie

O co ci chodzi? Jak można nazywać? Co można nazywać? Masz jakieś problemy z formułowaniem myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy się porozumieć z powodu innego punktu widzenia sprawy . Proszę choć spróbować postawić się w mojej sytuacji .

Zamiast deprecjonować moje wpisy .

A teraz pytanie, czy rodzic mający już GC ma prawo sponsorować niezamężną ( broń boże dziecko) córkę lub syna stanu wolnego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że zdają sobie sprawę, tak jak ty pownieneś zdać sobie sprawę że istnieje przepis który być może uniemożliwi twojej córce GC. I ten przepis nie jest wyciągnięty z doopy, wprost przeciwnie, ma sens. Osoba powyżej 21 roku życia to już nie dziecko. Nie potrzebuje opieki rodziców i rodzice nie są za nią odpowiedzani. W wieku 19 lat odbiera się ludziom rentę po zmarłym rodzicu, bo mogą sobie sami na pieniądze zapracować. Takie są realia. To że ci się to nie podoba to już twój problem.

Pieluch nie używam,nie potrzebuję.

O co ci chodzi? Jak można nazywać? Co można nazywać? Masz jakieś problemy z formułowaniem myśli?

wyjaśniam - Pani będąca w identycznej sytuacja jak moja córka , nie będąc dzieckiem według prawa ,zadała pytanie na tym forum : czy ma szanse załapać się na GC mając ponad 21 lat .

Pani odpowiedź była jak powyżej . tak ma pani szanse , wiek jest istotny w chwili składania petycji .

To dowodzi że nie zawsze mam Pani racie .

Ale to żaden grzech się mylić , ale zarzucać innym że mają pusto w głowach to przesada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możemy się porozumieć z powodu innego punktu widzenia sprawy . Proszę choć spróbować postawić się w mojej sytuacji .

Zamiast deprecjonować moje wpisy .

A teraz pytanie, czy rodzic mający już GC ma prawo sponsorować niezamężną ( broń boże dziecko) córkę lub syna stanu wolnego ?

Tak,może

http://www.uscis.gov/family/family-green-card-holders-permanent-residents

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...