Skocz do zawartości

Zmiana Wieku Podczas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Łatwiej będzie zlikwidować tą kategorię GC.

A tak przy okazji . proponuję spotkanie ze wszystkimi którzy czekają na GC na podstawie tej petycji i proszę wytłumaczyć wszystkim żeby zrezygnowali z GC.

Rzucanie takich haseł , kryjąc się za anonimowym ( KaeR) " proszę sobie dokończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A malzenstwa tak swoja droga to lipa - na VJ w przeciagu kilku dni bylo z 5 postow od roznych osob o scammerkach z Filipin ktore po wyladowaniu powiedzialy c'ya... Niestety sa na tyle glupie ze nie zdaja sobie sprawy ze droge to legalnego pobytu maja zamkniata (bo przylecialy na K-1) ale to inny temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji . proponuję spotkanie ze wszystkimi którzy czekają na GC na podstawie tej petycji i proszę wytłumaczyć wszystkim żeby zrezygnowali z GC.

Rzucanie takich haseł , kryjąc się za anonimowym ( KaeR) " proszę sobie dokończyć

Ty to już zupełnie odjezdzasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A malzenstwa tak swoja droga to lipa - na VJ w przeciagu kilku dni bylo z 5 postow od roznych osob o scammerkach z Filipin ktore po wyladowaniu powiedzialy c'ya... Niestety sa na tyle glupie ze nie zdaja sobie sprawy ze droge to legalnego pobytu maja zamkniata (bo przylecialy na K-1) ale to inny temat...

chyba dopiero po dwóch latach pobytu w USA , i bezproblemowego małżeństwa dostają GC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to już zupełnie odjezdzasz.

A mianowicie z czym ? Rodzice wyjechali w 1979 , wiadomo co było w Polsce , pierwszy raz mogłem pojechać ich odwiedzić w 1990 roku , szkoła, studia, żona .

Mogłem pojechać z rodziną na zaproszenie i zostać 11 lat w temu , pewnie teraz już bym dostał GC na podstawie jakiegoś przepisu , ale że chcieliśmy z żoną legalnie no to mamy legalnie .

A twoje rozwiązanie sytuacji to " zlikwidować "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale po raz kolejny udowadniasz, że słyszałeś, że dzwoniło, ale nie wiesz, w którym kościele...

oki , oki wiem że coś tam jest wymagane ale do końca nie wiem , zgadzam się z wpisem .

oki , oki wiem że coś tam jest wymagane ale do końca nie wiem , zgadzam się z wpisem .

Ale mogę się dokładnie dowiedzieć , z ez pierwszej ręki od małżonka który jest szczęśliwym małżonkiem od trzech lat z panią którą sprowadził z filipin :) co ciekawe z dzieckiem LOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mogę się dokładnie dowiedzieć , z ez pierwszej ręki od małżonka który jest szczęśliwym małżonkiem od trzech lat z panią którą sprowadził z filipin :) co ciekawe z dzieckiem LOL

Nadal nie będziesz miał pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A malzenstwa tak swoja droga to lipa - na VJ w przeciagu kilku dni bylo z 5 postow od roznych osob o scammerkach z Filipin ktore po wyladowaniu powiedzialy c'ya... Niestety sa na tyle glupie ze nie zdaja sobie sprawy ze droge to legalnego pobytu maja zamkniata (bo przylecialy na K-1) ale to inny temat...

a ilez ja mam takich sytuacji: Rosja, Filipiny, Tajlandia, Chiny, Turcja, teraz Grecja doszla, i co ciekawe sporo takich panien mlodych z Lebanonu przyjachalo (tez im sie bardziej spodobala hameryka niz przyszly oblubieniec (albo oblubiency, bo takich sytuacji ze 6 ostatnio mialam) ) i future wives skoro tylko postawily noge na lotnisku to tyle ich widzieli.. Znaczy sie zniknely po tym jak sie przywitaly z future husbands - jedna, po kilkunastu dniach od wlotu, nawet zniknela z wyposazeniem mieszkania - takie tam drobiazgi jak TV, komputer, lodowka (!) i przyszla panna mloda - wszystko gone ;)

Takich 'perelek' moge Wam opisac sporo jakby ktos mial ochote sie posmiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...