Skocz do zawartości

Zmiana Wieku Podczas Oczekiwania Na Gc


Rekomendowane odpowiedzi

Tez Cie pozdrawiamy. Na poczatku tego watku dostales dokladna tresc przepisu + link do strony UCSIC skad on zostal wziety (zeby nie bylo ze sobie go wymyslilem). Reszta to nic wiecej jak daty. To ze wynik Ci sie nie podoba to juz nie moja wina, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam ponownie moich szanownych adwersarzy .

kilka godzin w samochodzie , nie cała godzinka u Pana prawnika i oto taki efekt.

Cytuje : Dzieci osób starających się o zielone karty nie powinny być pozbawiane prawa do wizy stałego pobytu w USA, jeśli w czasie rozpatrywania wniosków rodziców ukończą 21 lat – orzekł federalny sąd apelacyjny w San Francisco.

Na tej podstawie urzędniczka która rozmawiała z moim ojcem , poinformowała go że w naszym przypadku ( i w wielu podobnych) wiek mojej córki nie jest wiekiem dyskwalifikującym jej osobę z petycji o GC.

Dla wszystkich którzy są w podobnej jak moja sytuacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, tyle to że ktoś tam wygrał pozew nie zmienia w żaden sposób przepisów USCIS. Dodatkowo - zdaje się - to tylko oznaczało że mogli "zatrzymać" oryginalna priority datę rodziców jak Ci po wyemigrowaniu wysłali dla nich petycję.

Koniec końcow - decyzję podejmie konsul - stąd jestem ciekawy jak to się skończy. Artykuł na sieci ma małe znaczenie dla konsula, przepisy INA - jakby trochę większy. Good luck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...