Jump to content

Czy Z Advance Parole Można Spokojnie Wyjeżdzać Po Za Usa I Spowrotem Wracać?


Kiiniia

Recommended Posts

Posted

Witam mam pytanie czy z Advance Parole można wyjezdzac z USA i spowrotem wracać? Otóż czekam teraz na GC i mój syn na paszport ale slyszelismy ze gdy poskładamy wnioski dostaniemy bzanim otrzymam GC a syn paszport pozwolenie na prace wraz z pozwoleniem na wyjazdy, wiec czy jest to prawda ze jak dostaniemy pozwolenie na wyjazdy nto mozemy wyjechac i spokojnie spowrotem wrócic bez problemów do USA czy juz mogą zacząć się schody?
Proszę o odpowiedź.

  • Replies 24
  • Created
  • Last Reply
Posted

ale napewno? a czy dziecko oczekujace na paszport tez moze leciec czy ono dopiero jak dostanie paszp[ort i obywatelstwo do reki? bo w koncu jakos chyba musi udowodnic ze moze spowrotem wleciec? czy jak to jest?


a z tym pozwoleniem ojca dziecka wyjazdu za granice usa to nie wie nikt jak to jest???

Posted

Nie, na pewno. Wydaja AP bo lubią sobie robić żarty z ludzi.

Jak mu nie wierzysz to po cholerę się pytasz na forum ?

Posted

wierze mu tylko poprostu sie upewniam, i nie musisz sie unosić. Czyli ja moge leciec z pozwoleniem a dziecko powinno czekać na paszport tak?

Posted

a w kazdym stanie jest notariusz czy trzeba sie bardzo naszukać? sory za tyle pytan ale naprawde sie na tym nie znam.


a teraz nie majac tego AP tez moge podrozowac w ta i spowrotem czy nie?

Posted

Notariusz jest w każdym banku i większości biur turystycznych. Mozna powiedzieć że niemal na każdym rogu.

Czy ty mieszkasz w lesie że z każdym glupstwem zwracasz sie na forum?

Posted

poprostu sie nie znam a tutaj na forum chyba ludzie ktorzy sa to nie powinni robic problemu z odpowiadania na pytania chyba dlatego stworzone jest forum aby moc sie czego dowiedziec od ludzi ktorzy wiedzą trochę wikecej niż osoby pytające, nie uwazasz ze mam racje?

Posted

mozesz wyleciec z USA ale nie wrocisz juz..

dlatego tez nalezy miec AP ze soba,musisz na nie czekac i tyle.

co do notariusza to na forum mamy mase odpowiedzi na ten temat gdzie znalesc :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...