Skocz do zawartości

Jakie Mam Szanse Na Dostanie Wizy


Rekomendowane odpowiedzi

. Problem polega na tym ze stracilam prace i to napewno nie zadziala na moja korzysc. Wiem, ze dostanie wizy to taka troche loteria, ale jak myslicie jakie mam szanse?

A po co sie chwalic ze stracilas prace? Podalbym telefon kumatego przyjaciela gdyby konsul zechcial zadzwonic (nie slyszalem zeby to sie kiedykolwiek stalo) do "twojej" firmy a on uprzejmie potwierdzi ze pracujesz I dostaniesz urlop na wyjazd.

Nigella za krotko moze jestes na tym forum

pamietam te czasy jak osoby pisaly ze mi ktos funduje,za podroz placi,mieszkanie nic nie bede placic a te 2 tys zl na bilet mozna miec ;)

oczywiscie te odpowiedzi nie dotycza mnie bo ja nawet lecac do bliskiej osoby -trzeba bylo placic za wszystko :)

ale znam wiele historii ze tak to czasami wyglada .Czasami sobie mysle ze mam szczescie do wizy za to nie mam szczescia do osob ktore tak chetnie kogos goszcza i nie chca kasy za to :)

Konsul tez bierze pod uwage ze ktos moze wszystko fundowac :)

No a jak chciales, zeby Ci wszystko fundowali I jeszcze napelnili walizke przed powrotem?

Wystarczy ze dali spac I jesc a wody w wannie chyba nie mierzyli, przeliczajac na zuzycie gazu, sewer I licznik samej H2O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa tacy ze im sie tak dzieje :) ,napelnia sie walizki prezentami :)

czasami sa takie posty na tym forum :)

Nie dali bo musialem placic za to ;) od takie cos bylo ze dzien dobry i do widzenia a tak plac :) -moze nikt nie mierzyl co do metra szesciennego ;) ale nalezalo placic bo jak sie nie podoba to wynocha ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanka przyjechala do mnie na 4 tygodnie po straceniu pracy. Miala wtedy coprawda 10 letnia wize, ale byla pytana na lotnisku o prace. Nie klamala, powiedziala ze w tej chwili nie pracuje i ze korzysta z okazji pojechac do kolezanki (mnie) ze bedzie u mnie mieszkac i ze mna zwiedzac okolice, i juz. Problemu nie bylo, nawet przedluzyla sobie pobyt o 2 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...