Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ile wczesniej zapisywaliście się na badania w Krakowie?

Zastanawia mnie jeszcze jedno, bo kilka miesięcy temu miałam robione RTG klatki piersiowej i może mogłabym dostarczyć to badanie, aby mnie znowu nie prześwietlali (a wiadomo, że nie jest wskazane zbyt częste naświetlanie). Miał ktoś taki przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wczesniej zapisywaliście się na badania w Krakowie?

Zastanawia mnie jeszcze jedno, bo kilka miesięcy temu miałam robione RTG klatki piersiowej i może mogłabym dostarczyć to badanie, aby mnie znowu nie prześwietlali (a wiadomo, że nie jest wskazane zbyt częste naświetlanie). Miał ktoś taki przypadek?

I owszem , ja :rolleyes: Byłam u lekarza już w czerwcu (pomyłka taka) i mówił , że będę musiała powtórzyć badania , bo mogę w tym czasie zachorować. Dzwoniłam kilka dni temu i babeczka w recepcji potwierdziła. Badania trzeba zrobić ponownie. :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :)

W tym miesiącu mamy rozmowę w Ambasadzie.

W związku z tym mam kilka pytań do osób które rozmowę mają już za sobą :)

Wszystkie wymagane dokumenty które są podane na stronie Ambasady mam już skompletowane.

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-pl/docs_checklist_dv.html

1 - Czy potrzebuję jeszcze kopie/ksera tych dokumentów ( Akty, Świadectwo szkoły, zaświadczenie o niekaralności itd) ??? Jeśli tak napiszcie proszę których :)

Rejestrację na: www.ustraveldocs.com/pl/ również mam za sobą.

2 - Czy rejestracji na tej stronie ma dokonać tylko główny Aplikant ? Czy każdy z członków rodziny podany w DS 260 osobno ???

3 - Rozumiem że przy wyborze kategorii wizowej, wybieramy DV1 ???

Jeśli możecie, napiszcie proszę jak w ogóle zabrać się za wypełnienie rzeczy niezbędnych na www.ustraveldocs.com/pl/ Nie chcielibyśmy czegoś wypełnić w nieodpowiedni sposób :)

4 - Czy możecie polecić jakiś Hotel/Motel w okolicach Ambasady ?

Z Góry bardzo dziękuję :) i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopie/ksero dokumentów możesz zrobić jeśli chcesz, jak ich nie wykonasz, wezmą poprostu od Was oryginały, nie ma różnicy.

Tylko główny aplikant, w następnych krokach na stronie będziesz mogła podać inne osoby. Kategorie wizy zaznaczyłam DV1 i chyba dobrze, bo wizy przyznano. :D Co do hotelu to polecam Hamton by Hilton na ulicy Wspólnej, może nadal jest zimowa promocja i można w przystępnej cenie spędzić noc w dobrych warunkach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...