Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Bank routing number w US nie ma zupełnie nic wspólnego z kodem BIC czy Swift - to pierwsza część numeru konta na czeku, używana też w US do przelewów ACH. Zgaduje że opcja przelewu odnosi się tylko do banków z US.

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Routing_transit_number

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia do badań (4) mają być takie same jak do wizy(2), czy mogą być inne? Pytam bo te do wizy mają rozmiary 50x50 i są niestandardowe w Polsce.

Chcą 4 zdjęcia paszportowe - 3 dla lekarza i 1 dla RTG. Jak byłam u lekarza w Warszawie w czerwcu to do RTG chyba nie brali - nie pamiętam dokładnie a lekarz chciał tylko jedno. Możliwe że coś się zmieniło, bo jak byłam to o adres w US lekarz nie pytał a teraz w informatorze przychodni napisali , że trzeba podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś na badaniach w Warszawie. Badania na Waryńskiego można zrobić od 7:00. Wyniki były o 9:30, koszt 88 złotych. Do RTG faktycznie potrzebne 1 zdjęcie paszportowe. U lekarza nowe wytyczne. Potrzebne 3 zdjęcia paszportowe , adres email , adres obecnego zamieszkania , adres w Stanach. Jest też dodatkowe szczepienie na grypę - (w sezonie letnim go nie ma). Samo badanie nadal dość szczegółowe.

Przy okazji wizyty w stolicy odwiedziłam ambasadę na ulicy Pięknej 12 żeby wiedzieć gdzie to i jak wygląda. Doznałam lekkiego szoku , kiedy zobaczyłam kolejkę (około 50 osób!!) która posuwała się w żółwim tempie. Zastanawiam się o której mam się tam zjawić w dniu mojego interview , żeby się nie spóźnić , bo mam wyznaczoną godzinę 8:00. Jakieś sugestie? Poważne SLY6 :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...