Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam, czy możecie podać kiedy składaliście dokumenty ( do osób które mają rozmowy na marca ), ja mam nr. 11xxx ale złożyłem dopiero pod koniec września, na kiedy moge się spodziewać rozmowy i czy wogóle będę zaproszony jak tak późno złożyłem dokuenty. Pozdrawiam wszystkich

my późno wypełniliśmy DS260, bo 17 sierpnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22xxx, a papiery jakoś w sierpniu.

Takie pytanie troche wybiegam w przyszłość, bo planuje wyjazd do usa w czerwcu na wizie turystycznej którą mam (zakładając że dostane wize tego 23.03) to w czerwcu aktywuje GC? tylko co w sytuacji gdy wyjade z usa w czerwcu po tych 2 tyg, bez GC która jak czytałem na forum może przyjść po czasie > 4 tyg. ?

Czy w takie sytuacji osoba która mieszka pod adresem który podałem może wysłać GC do Polski np UPS ( tak wiem że to niebezpieczne)?

Czy też już przy drugim/właściwm wyjeżdzie do USA będę miał problem na granicy nie mając przy sobie GC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22xxx, a papiery jakoś w sierpniu.

Takie pytanie troche wybiegam w przyszłość, bo planuje wyjazd do usa w czerwcu na wizie turystycznej którą mam (zakładając że dostane wize tego 23.03) to w czerwcu aktywuje GC? tylko co w sytuacji gdy wyjade z usa w czerwcu po tych 2 tyg, bez GC która jak czytałem na forum może przyjść po czasie > 4 tyg. ?

Czy w takie sytuacji osoba która mieszka pod adresem który podałem może wysłać GC do Polski np UPS ( tak wiem że to niebezpieczne)?

Czy też już przy drugim/właściwm wyjeżdzie do USA będę miał problem na granicy nie mając przy sobie GC ?

Nie wyjedziesz na turystycznej w czerwcu jeśli dostaniesz wizę imigracyjną w marcu, bo zostanie ona po prostu anulowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...