Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Nasz numer przypada na marzec a tu żadnego zaproszenia jeszcze nie mamy <_< , boję się że nie zdążymy wszystkiego załatwić, na jaki dokument czeka się najdłużej? Słyszałam że na zaświadczenie o niekaralności aż miesiąc :blink:.

Alleen, my czekamy tak samo i nic.Tak poważnie to jak ostatnio zaświadczenie o niekaralności wyrabialiśmy, to było od ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam Serdecznie ! Mam pytanie , skoro otrzymalismy numer 00021xxx a wg biuletynu numer dostepna bedzie liczba wiz do 00024xxx jest do konca Marca , tzn ze interview bedziemy miec do konca Marca ? Czy to znaczy ze do konca Marca zostaniemy powiadomieni o nadchodzacym interview ? Pozdrawiam !

Nie - to znaczy ze najwczesniej w Marcu tenze interview moze sie odbyc i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli już była odpowiedź na moje pytanie ale siedzę na forum od godz , czytam i nie znalazłam odpowiedzi, :mellow:

otóż: chciałabym napisać maila do kentucky bo nie mogę się już doczekać i może już wiedzą kiedy będzie rozmowa: czy mogę napisac do nich po polsku? jeśli nie to czy ktoś już pisał i mógłby wkleić przykładowego maila z zapytaniem o termin rozmowy, jakie dane tam wpisać itp. Bardzo proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marzec planowany cut-off dla Europy jest 24 tysiące. Jeśli macie numer 29xxx, to w marcu na pewno się nie załapiecie. Może w maju. Może w czerwcu...

Wszystko zależy od tego, jak szybko będą schodziły wizy.

KCC nie odpowie Wam teraz, kiedy dokładnie będzie Wasza rozmowa, bo nie umieją wróżyć ;)

Po polsku pisać nie ma sensu, bo nie zrozumieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy nr 20xxx. Tak myślałam że po polsku nie bardzo :P Pisano już tu na forum że dzwonili tam i mówili im jaki mają termin rozmowy zanim dostali maila dlatego pomyślałam że spróbuję, co mi tam ^_^ Ale mojego angielskiego pewnie by nie zrozumieli dlatego myślałam że ktoś kto już do nich pisał dał by cynk co pisał aby zrozumieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha.

No to jeśli macie 20xxx, to powinniście mieć w marcu.

Zakładając, że wysłaliście dokumenty do KCC niedługo po wylosowaniu :)

Czekajcie cierpliwie. Nie ma się co stresować ;) I na bieżąco sprawdzajcie stronę, na której sprawdzaliście, że zostaliście wylosowani. Pewnie tam wcześniej będzie zaproszenie na interview,nim dostaniecie maila. Aha, i sprawdzajcie spam, bo tam może trafić taki mail ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...