Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Mam rozmowę wyznaczoną na 2 marca ale ze zarówno ja jak i moja małżonka mamy obrony prac magisterskich pod koniec września chciałbym przenieść rozmowę na połowę czerwca zeby się na spokojnie z tym wszystkim wyrobić. Czy wystarczy zadzwonić do ambasady z prośbą o przełożenie, czy wysłąć maila, a może jedno i drugie. Byly jakieś przypadki że odmawiali przeniesienia?

Dzięki z góry za odp. Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy możecie podać kiedy składaliście dokumenty ( do osób które mają rozmowy na marca ), ja mam nr. 11xxx ale złożyłem dopiero pod koniec września, na kiedy moge się spodziewać rozmowy i czy wogóle będę zaproszony jak tak późno złożyłem dokuenty. Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam rozmowę wyznaczoną na 2 marca ale ze zarówno ja jak i moja małżonka mamy obrony prac magisterskich pod koniec września chciałbym przenieść rozmowę na połowę czerwca zeby się na spokojnie z tym wszystkim wyrobić. Czy wystarczy zadzwonić do ambasady z prośbą o przełożenie, czy wysłąć maila, a może jedno i drugie. Byly jakieś przypadki że odmawiali przeniesienia?

Dzięki z góry za odp. Pozdrawiam wszystkich :)

Logan, my przenosiliśmy rozmowę z grudnia na styczeń. Zadzwoniliśmy do ambasady, zgłosiliśmy chęć przeniesienia, skasowali nasz numer na grudzień i kazali czekać na list z datą styczniową. Niektórzy mówią, że jak już ma się późniejszy termin to lepiej nie przenosić, bo może nie wystarczyć wiz. Skoro macie obronę we wrześniu, to może lepiej przenieść na maj? My powiedzieliśmy, że chcemy termin od połowy stycznia i mieliśmy rozmowę pod koniec stycznia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was. Gratuluje wszyskim którzy już dostali wizę, i życzę powodzenie tym, którzy mają rozmowę przed sobą.

Ja jestem juz szczęsliwym posiadaczem wizy.

Jeśli ktoś dostał wizę, a nie ma do kogo jechać proszę o wiadomość prywatną.

Ja jestem w takiej sytuacji, a wolał bym polecieć w dwie osoby.

Czas i kierunek jest do dogadania. :)

Pozdrawiam Wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...