Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

LinaMax ja również dostałam taki e-mail, kiedy do nich napisałam. :) W moim przypadku oznaczało to mniej więcej tyle, że trzeba nadal czekać. Jeżeli Twoja wizyta byłaby już zaplanowana dostałbyś odpowiedź "your appointment is scheduled" czy coś w tym stylu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

LinaMax ja również dostałam taki e-mail, kiedy do nich napisałam. :) W moim przypadku oznaczało to mniej więcej tyle, że trzeba nadal czekać. Jeżeli Twoja wizyta byłaby już zaplanowana dostałbyś odpowiedź "your appointment is scheduled" czy coś w tym stylu. :)

Napisali też, że własnie teraz są planowane rozmowy na kwiecień dla mojego regionu. :) ok, będę czekac...

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze szkoły średniej i matura a jeśli nie jest głównym aplikantem to nie musi nic przynosić.

a jeśli chodzi o świadectwo niekaralności my wyrobiliśmy tydzień przed rozmową od ręki w sądzie w naszej miejscowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mamy pytanie Czy na rozmowę mój mąż musi zabrać wszystkie świadectwa ukończenia szkół tz podstawowej zasadniczej i średniej czy wystarczy tylko

świadectwo szkoły średniej plus świadectwo maturalne , i odnośnie świadectwa o niekaralność załatwimy to na miejscu ?

Na ile wiem, to najwyzszy dyplom, czyli jeżeli konczył studia.....to ten ostatni..... jezeli nie- szkoła średnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...