Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do osób, które pisali do KCC maila..... za jaki czas przychodziła odpowiedz...? Czy w tym mailu datę urodzenia też trzeba podawac, czy też tylko Case Number, Nazwisko i Imie..?

Datę urodzenia też trzeba podać. Ja pisałam parę miesięcy temu i odpowiedź mi przyszła po dwóch dniach od napisania(wszystko w dużej mierze zależy od świąt, weekendów, godzin pracy itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Datę urodzenia też trzeba podać. Ja pisałam parę miesięcy temu i odpowiedź mi przyszła po dwóch dniach od napisania(wszystko w dużej mierze zależy od świąt, weekendów, godzin pracy itd.).

Wpisałam datę też, poczekam z tydzieńi zadzwonie do nich...Dzięki za odpowiedz..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i otrzymałam odpowiedz, ze moje wnioski sostali przetworzone i czekaja na ponowne przetworzenie przez Ambasadę..... Czy ktos otzrymał odpowiedz z taką trescią? i co to oznacza, że ile jeszcze potrwa to przetwarzanie, a pro po nowego paszportu, o czym sie pytałam, nic nie ma w odpowiedzi.... więc rozumiem , ze to ich nie dotyczy , tylko Ambasady.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i otrzymałam odpowiedz, ze moje wnioski sostali przetworzone i czekaja na ponowne przetworzenie przez Ambasadę..... Czy ktos otzrymał odpowiedz z taką trescią? i co to oznacza, że ile jeszcze potrwa to przetwarzanie, a pro po nowego paszportu, o czym sie pytałam, nic nie ma w odpowiedzi.... więc rozumiem , ze to ich nie dotyczy , tylko Ambasady.....

LinaMax kiedy napisałac email do KCC i ile czasu czekałąs na odpowiedz dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z KCC to róznie bywa, ja jak napisałem to czekałem bardzo długo na odpowiedź i nic ciekawego nie napisali w sensie takiego co by mi przybliżyło jakiś termin, no jedynie że w tym miesiącu mogę spodziewać się powiadomienia i na to liczę, bo już się doczekać nie mogę i chciałbym jak najszybciej wyjechać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stroną usatraveldocs. Zalogowałam i dalej już nie wiem co zrobić. Otóż jestem w moim panelu sterowania, są okienka: Inf wizowa, inf o opłatach, szczegóły dotyczące rodziny, brak wyznaczonych spotkań wizowych i dane o dostarczeniu dokumentów. Nie mogę jednak w żadne z nich wejść, jak mam dopisać dzieci, gdzie podać adres do wysyłki paszportów? Pomóżcie proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze stroną usatraveldocs. Zalogowałam i dalej już nie wiem co zrobić. Otóż jestem w moim panelu sterowania, są okienka: Inf wizowa, inf o opłatach, szczegóły dotyczące rodziny, brak wyznaczonych spotkań wizowych i dane o dostarczeniu dokumentów. Nie mogę jednak w żadne z nich wejść, jak mam dopisać dzieci, gdzie podać adres do wysyłki paszportów? Pomóżcie proszę.

Wybierasz Nowy wniosek (z lewej strony masz), i każdy krok, to wybór pewnej informacji, np. jaka visa, ile osób, kiedy termin itd......

LinaMax kiedy napisałac email do KCC i ile czasu czekałąs na odpowiedz dzieki za info

napisałam całkiem niedawno :) odpowiedz otrzymałam za 2 dni ( nie licząc weekend)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, w sumie, to ja tak zauważyłam, że to sa ogólne informacje , akapit za akapitem......

tylko chcę wiedziec, jezeli wnioski czekaja na weryfikacje przez Ambasadę, czy ktoś tak miał, i ile czekał....

ja mysle , że mi przyjdzie termin rozmowy w tym miesiącu albo w kwietniu, bo tak naprawdę mój numer jest niski 9***, tylko wnioski pózno wysłane, bo dopiero w listopadzie.....i tak sobię liczę, że email przychodzi po 4 mies., a rozmowa jest około 6 mies póżniej..... takie moje obliczenia....:)


Z KCC to róznie bywa, ja jak napisałem to czekałem bardzo długo na odpowiedź i nic ciekawego nie napisali w sensie takiego co by mi przybliżyło jakiś termin, no jedynie że w tym miesiącu mogę spodziewać się powiadomienia i na to liczę, bo już się doczekać nie mogę i chciałbym jak najszybciej wyjechać :P

a kiedy wysłałeś wnioski..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, czytałam podobny przypadek, ale chyba juz nie ma na forum tej osoby :)


moze ktos odpisze ,lecz nie pamietam takiego przypadku ze ktos mial jeszcze raz weryfikacje wniosku ;)

Mozesz byc tym pierwszym z tego forum :D

to nie jest "feryfikacja drugi raz" , tylko, czekają wnioski na weryfikację w Ambasadzie... :) , żle to napisałam wczesnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...