Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

WItam, w lipcu zeszlego roku wyslalem formularz, oczywiscie zostalem wylosowanyw maju. Do tej pory cisza, juz zaczyna mnie to martwic bo rozmowa z tego co wiem powinan byc na lipiec/sierpien wiec zostalo niewiele czasu. W jaki sposob kontaktuja sie z petentami ? Mailowo ? Telefonicznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robal jestes troche na tym forum

kontakt jest przez e-mail ,plus sprawdzasz na stronie loterii czy masz wiadomosc dla siebie :) i to moze przyjsc nawet na 8 tygodni przed sama rozmowa :)

Allen jak nie masz jak wydrukowac to mozesz ja zapisac i pozniej ja wydrukowac ,najlepiej to robic od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, w lipcu zeszlego roku wyslalem formularz, oczywiscie zostalem wylosowanyw maju. Do tej pory cisza, juz zaczyna mnie to martwic bo rozmowa z tego co wiem powinan byc na lipiec/sierpien wiec zostalo niewiele czasu. W jaki sposob kontaktuja sie z petentami ? Mailowo ? Telefonicznie ?

a numer chyba masz wysoki....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, w lipcu zeszlego roku wyslalem formularz, oczywiscie zostalem wylosowanyw maju. Do tej pory cisza, juz zaczyna mnie to martwic bo rozmowa z tego co wiem powinan byc na lipiec/sierpien wiec zostalo niewiele czasu. W jaki sposob kontaktuja sie z petentami ? Mailowo ? Telefonicznie ?

Nie przejmuj się, my też czekaliśmy za mailem i już miałam do nich pisać bo się bałam że na ostatnią chwilę dostaniemy termin wizyty, ale od wiadomości do wizyty jest mnóstwo czasu na załatwienie wszystkiego. Rozmowę mamy już za tydzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...