Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

troche masz zle wiadomosci co do pewnych dokumentow :)

potzrebujesz jesli juz to re-entry a nie AP

a mozesz byc do 1 roku czasu na tej pieczatce,a jesli bedziesz taka latac bez re entry(studia w Polsce) nawet z GC jakbys mial wizie turystyczna to ktoregos razu urzednik powie -zapyta sie Ciebie czy moze zamiast GC to wiza turystyczna by sie Tobie przydala ;)

a co do re entry to musisz zaczekac na odciski palcow nim wrocisz do Polski,wtedy i w Ambasadzie USA mozesz re-entry-tzw bialy paszport odebrac

Aha, czyli po złożeniu wniosku czekam na biometrics i po wizycie wracam do Polski, później w ambasadzie odbbieram. Jeśli tak to super ;) Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi prosze jak to jest z biletami lotniczymi tzn. czy lepiej jest kupic w jedna czy obie strony? Czy np jak kupie w jedna strone to urzednik nie bedzie dziwnie sie wypytywal czemu tylko w jedna? Czy na imigracyjnej wizie to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obie strony taniej Ci wyjdzie(oczywiscie, jezeli jesteś zdecydowana , co do daty powrotu), ale jeżeli chcesz kupic w jedną strone, to jak najbardziej możesz to zrobic na wizie migracyjnej :)

Taniej wlasnie wychodzi mi bilet w jedna strone tylko wlasnie nie bylam pewna czy to jakos nie bedzie problemem ;)

Dziekuje za odpowiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się na tym nie znam, ale myślę, że jak urzędnik zobaczy, że masz bilet powrotny, to spyta Cię: to po co Panu emigracyjna, jak Pan chce zaraz wracać? To ja Panu zabieram Gc i turystyczną daję :-P
Te dugie zdanie to oczywiście żarcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nikt Ci nic nie odbierze :), bo kazdy ma inne plany, i to Ty decydujesz, czy odbierasz GC ii wracasz, bo np. masz swoje sprawy tu w Polsce, czy zostajesz tam na dłużej i zaczynasz tam życ...tylko, jeżeli masz zamiar wracac, to sprawdz ceny, bo myslę , ze nie może byc taniej w jedną stronę.....


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się na tym nie znam, ale myślę, że jak urzędnik zobaczy, że masz bilet powrotny, to spyta Cię: to po co Panu emigracyjna, jak Pan chce zaraz wracać? To ja Panu zabieram Gc i turystyczną daję :-P

Te dugie zdanie to oczywiście żarcik.

Hehehe sluszna uwaga ;) Na turystycznej chyba wlasnie bardziej potrzebny jest bilet powrotny bo trzeba przekonac urzednika ze sie wroci.

napewno nikt Ci nic nie odbierze :), bo kazdy ma inne plany, i to Ty decydujesz, czy odbierasz GC ii wracasz, bo np. masz swoje sprawy tu w Polsce, czy zostajesz tam na dłużej i zaczynasz tam życ...tylko, jeżeli masz zamiar wracac, to sprawdz ceny, bo myslę , ze nie może byc taniej w jedną stronę.....

Chce teraz wszystkie sprawy pozamykac zebym wlasnie nie musiala zaraz wracac, wiec bilet w jedna strone wystarczy. Bardziej mnie wlasnie interesowalo czy urzednik nic nie bedzie mial przeciwko temu.

Dziekuje Wam za odpowiedzi ;) W takim razie spokojnie moge kupic bilet w jedna strone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...