Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki kartoteki zaznaczacie w zaświadczeniu o niekaralności? Przewertowałem forum i odszukałem różne opinie jedni piszą, że wszystkie inni, że tylko kartoteka karna jak to więc jest? Rozmowę mam na 14 kwietnia.

"Osoby w wieku od 16 do 24 lat muszą zaznaczyć na formularzu dwa okienka: Kartoteka Karna i Kartoteka Nieletnich zanim dokument zostanie potwierdzony przez urzędnika. Osoby w wieku powyżej 24 lat muszą zaznaczyć tylko okienko: Kartoteka Karna."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja zaproszenie wydrukowałam i miałam je i na badaniach i na rozmowie, ale nie prosili o nie więc pewnie jest niepotrzebne ale na wszelki wypadek wydrukuj i zabierz je ze sobą :) Na badaniach prosili o paszporty, 4 zdjęcia i karty szczepień a na rozmowie prosili o paszporty, wydruk z TNT, 2 zdjęcia, zaświadczenie o niekaralności i świadectwo/dyplom ukończenia ostatniej szkoły (tylko od wnioskodawcy) i tyle, ale papierków miałam o wiele więcej. :)

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mam takie pytanie . Na rozmowe chciałabym zabrać zaświadczenie od pracodawcy (ze stanów) że po przylocie mam u niego zaklepaną prace

czy wystarczy zwykła deklaracja pracodawcy pieczątka podpis czy potrzebny jest jakiś konkretny dokument

zwykła deklaracja nie ma dokumentu na to bo sam szukałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwykła deklaracja nie ma dokumentu na to bo sam szukałem

Hej wiecie że jak sie ma dziecko bodajże w wieku od 2-14 to trzeba zrobić test igra , i wtedy nie załatwi się wszystkiego w jeden dzień

tylko trzeba jechać dwa razy , raz na pobranie i dopiero po trzech dniach są wyniki i można wtedy iść do pani doktor . Dzwoniłam do Krakowa nikt wcześniej nie pisał o tym i byłam przekonana że załatwie wszystko w jeden dzień niestety się rozczarowałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wiecie że jak sie ma dziecko bodajże w wieku od 2-14 to trzeba zrobić test igra , i wtedy nie załatwi się wszystkiego w jeden dzień

tylko trzeba jechać dwa razy , raz na pobranie i dopiero po trzech dniach są wyniki i można wtedy iść do pani doktor . Dzwoniłam do Krakowa nikt wcześniej nie pisał o tym i byłam przekonana że załatwie wszystko w jeden dzień niestety się rozczarowałam

było o tym pisane nie raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, chciałbym Wam bardzo serdecznie podziękować za wszystkie wpisy z uwagami na temat rozmowy i dokumentów- bardzo mi one pomogły. Chciałam się też pochwalić, że właśnie odebrałam paszport z wizą, a wszystkim, którzy czekają na swoją kolej życzę powodzenia i żebyście się nie stresowali, bo jeśli dokumenty są ok, to wystarczy tylko odpowiednie, czyli pozytywne podejście i wtedy musi się udać :) także jeszcze raz dziękuję i jeszcze raz powodzenia- nie poddawajcie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karta mozna bylo placic, ale z tego co czytalismy na forum pewniej jest wziac gotowke. Nie wszystkie karty byly akceptowane, zalezy jaka debetowka, karty wypukłe na pewno. My mielismy dolary i bez stresu sie obylo. W zlotówkach też przyjmowali, ale po ich przeliczniku oczywiscie.

Też myślałam, że gotówka będzie pewniejsza niż karta, ale ktoś ostatnio pisał, że się Pani w kasie przyszepiła do jednego banknotu $100. Niby były wymienione w kantorze, więc nie wiem skąd mógł wynikać ten problem. Nie chciałabym przeżyć dodatkowego stresu jakby mi gotówki nie przyjęli :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...