Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Do kiedy może trwać rozdawanie tych zaproszeń na rozmowę no i oczywiście zielone karty. Byłem dzisiaj w sądzie i moje zatarcie sprawy kończy się 7 lipca, znaczy może się zatrzec z urzedu na prośbę, bo za 2 lata samoczynnie. I pytanie, czy do tej pory jest możliwość jeszcze, być wezwanym na rozmowę, jaka szansa wtedy jest że dostanie się zieloną kartę. Planował bym wyjazd do USA już na stałe we Wrześniu. Mój nr to 15xxx więc miałem termin na 7 stycznia ale przełożyłem, wysłali mi nowy na chyba 7 lutego czy jakoś tak, i napisałem do nich o przełożenie gdyż mam problem z zaswiadczeniem o niekaralności i czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm co do rozmow w lipcu to zalezy ,od wielu czynnikow i to sa juz rozmowy koncowe na ktore mozesz sie nie zalapac,to jak granie w ruletke -moze sie trafi a moze juz nie

z tym zatarciem to bym tez uwazal,aby nie wyszlo ze za duzo powiesz i bedziesz miec klopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak jest z tą karalnością skoro zatarte to nie ma i tyle moim zdaniem chcesz pracować w urzędzie państwowym idziesz po zaświadczenie o niekaralność i masz czyste konto czy nie ? a co do zielonej karty to jak ktoś został ukarany przez sąd za odmówienie np. mandatu i sprawa poszła na wokandę dostał sądowną karę a drugi ktoś pobił kogoś potem okradł sklep i w sumie obaj to PRZESTĘPCY no nie wiem. Jak jest /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest i co to była za sprawa bo było dawno. mandat to wykroczenie wiec jest rozliczany z kodeksu wykroczeń a nie kodeksu karnego także nie wiem co to za porównanie %)


nie wiem jak jest i co to była za sprawa bo było dawno. mandat to wykroczenie wiec jest rozliczany z kodeksu wykroczeń a nie kodeksu karnego także nie wiem co to za porównanie %)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tourism to idz do Konsul i mu tak powiedz,ciekawy jestem jaka to odpowiedz dostaniesz,napisz tez do Ambasady z takim pytaniem :)

juz taka osoba mowila ze w Polsce ma zatarty wyrok i ze jest czysta na to Konsul mowi, w Polsce tak jest,,za to Pan-Pani stara sie o wize do USA a tutaj sa inne zasady :)

dlatego tez nie nalezy nigdy laczyc tego co Polsce z tym co jest w USA i z prawem wizowym ,tutaj robia ludzie duzyy blad z takim mysleniem.

I teraz od zachowania,za co to bylo,kiedy zalezy czy wiza na pobyt staly bedzie czy tez nie.I co wazne co jest wpisane w aktach.

dlatego tez ludzie maja wyroki i dostaja wizy a inny juz nie,

jak kto ktos napisal wyrok wyrokowi jest nie rowny -chociaz sa oboje w Sadzie :)

Np Kanada porownuje wyroki ze swoim prawodawstwem i czesc osob ma zakaz wjazdu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...