Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciliśmy z ambasady!! Tak jak napisałaś ....wszystko sięudało i czekamy na paszporty :D :D . Pani konsul bardzo miła, pogratulowała szczęsliwego losowania, zapytała ile razy braliśmy udział w losowaniu, jakie mamy plany, do kogo jedziemy, czy byliśmy już w USA, gdzie pracujemy i na tym zakończyła rozmowę. Na koniec jeszcze raz pogratulowała i powiedziała, że paszporty z wizą przyjdą za 3- 4 dni. Także odetchnęliśmy z ulgą i jesteśmy zadowoleni, że już po wszystkim!!! Tym, którzy czekają na rozmowę chciałabym powiedzieć aby się nie stresowali bo naprawdę WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE! ;):) :)

Super, Gratulije !

Co do dobrej atmosfery - byłąm pewna :) Otrzymałam razem z moimi pociechami łacznie może z 10 razy wizy do USA... i zawsze była miła atmosfera..:) no, cóz- Lubię USA, mianowicie Californie.... :)

No , i czekam na swojego maila z KCC :) Myslę, że dopiero w kwietniu wyslą do mnie, bo DS260 wysłałam dopiero pod koniec listopada...:)

POzdrawiam i zyczę udanej podróży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Zarejestrowałam się na ustraveldocs i utworzyłam konto online. Uzupełniłam dane w profilu (nr paszportu itd) ale nic innego nie mogę tam zrobić. Nie mogę wybrać opcji dostawy paszportu. Dodam, że termin wizyty mam już wyznaczony. Czy ktoś poradzi jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Po uzupełnieniu profilu, musisz wyznaczyc spotkanie.... wybrac rodzaj wizy, ile osób sie stara itd....tam bedziesz miała krok po kroku, co masz zrobic...jezeli nadal bedziesz miała problem, trzeba zadzwonic do Ambasady, tylko zapisz sobie numer UID (twoj numer identyfikacji w systemie, jest z górnejprawej strony, obok loginu, czyli adresu email) i numer i serie paszportu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zgromadzone dokumenty ( łącznie z badaniami, szczepionkami itp., świadectwa, niekaralność , akty urodzenia itd.) zabieramy ze sobą na rozmowę czy wcześniej sie powinno to wysłać poczta Polska ?

Wszystko sie zabiera na rozmowę- do Ambasady (z xerówkami - najlepiej), nic się nie wysyła do KCC... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy Ktoś może nam podać realną ilość zdjęć które trzeba zrobić na badania i interview? :) :) Wiemy że do Ambasady trzeba 2, a do badań? :)

Do ambasady 2 - wizowe a do lekarza 4-paszportowe. To ważne jakie. Dobry fotograf powinien wiedzieć jakie trzeba do wizy do USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...