Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

to latwo znalesc na stronach :) i Logan dostal nazwe tego w prywatnej wiadomosci :)

napisalem ze w wiadomosci prywatnej napisze :)

podalem nazwe tego czego ma sie szukac,co jest napisane na stronach,forach :)

Problem jest taki że Logan nie dostał... Wiadomość dostał ale w miejscu linka jest puste miejsce dlatego prosiłem o ponowienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to latwo znalesc na stronach :) i Logan dostal nazwe tego w prywatnej wiadomosci :)

napisalem ze w wiadomosci prywatnej napisze :)

podalem nazwe tego czego ma sie szukac,co jest napisane na stronach,forach :)

To jakas wiedza tajemna ze tylko prywatnie wysylasz czy moze bzdury do potegi I wstydzisz sie to zamiescic publicznie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mozesz to sobie tlumaczyc,Logan z tym sie zapozna i da znac :)

jak beda to bzdury to napisze wiec czego mam sie bac ;)

Zbędna ironia w poście, ale jakże to polskie, rewanżując się :) Tak to jest kiedy ktoś chce pomóc i ma trochę odmienne zdanie w temacie od interlokutora... Zgadzam się z sly6 że tekie cos jest możliwe. Jest jedno ale. Takie dane zostają zwykle o ile doszło do pewnej procedury związanej z "kserowaniem" ;) Jeżeli nie to zwykle znika. Poza tym osoby wymienione w arytkule powinny zaskarżyć Państwo Polskie i odszkodowanie jest wysoce prawodopodobne. I wracając do sprawy. Ta instytucja NIE MOŻE informować ani ambasady ani kogokolwiek innego poza uprawnionymi o takich rzeczach. Zamykam temat, bo nie chce się z nikim kłucić, a chciałem tylko pomóc forumowiczom z wcześniejszych postów. Mam nadzieję, że admini nie oleją mnie gdy będę o coś pytać :) Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa nie jest jasna do konca i zostawmy ja

dlaczego tak pisze,poniewaz jesli bedziemy pisac o pomocy to mozemy komus zrobic krzywde wielka i tyle w tym temacie.

niech kazdy dokona wyboru co jest dla niego dobre i pozniej to ta osoba za to odpowie a nie ja,nie Ty Logan :) moze przyjdzie taki dzien-czas ze ktos napisze cos wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey wizy przyznane:)
już dotarły nawet do domu
tylko jest jeden problem iż na kopertach jest podany nasz stary adres gdzie mamy się zatrzymać ale z tego co wiem to można ten adres zmienić po przylocie?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...