Skocz do zawartości

Dv 2015 - Co Po 1 Maja 2014? Pytania I Odpowiedzi


Rekomendowane odpowiedzi

to niech ten prawnik poczyta troche fora i zobaczy jak bywa :)

znalazlem podobny temat i tam ten ktos mial napisane ze nie byl karany lecz pewne instytucje doszly ze byl ;) ciekawe prawda :)

Nie musialy szukac po Sadach i aktach tyle napisze,,w wiadomosci prywatnej moge podac linka do tego :)

w zaswiadczeniu racja ze tak bedzie napisane.,jak poczytasz troche stron to zobaczysz co jest i jak jest :)

a w regulaminie KRK jest napisane ze moga udostepnic dane .

Art. 106. Z chwilą zatarcia skazania uważa się je za niebyłe; wpis o skazaniu usuwa się z rejestru skazanych.

To cyt z kk. Owszem mogą udostępnić dane, ale w tych danych będzie napisane to samo co w zaświadczeniu: niekarany!!!

A na forach można różne tego typu rtzeczy pisać. Czasem przwdziwe czasem nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nawet na tych prawnych :) w gazetach z dzialem prawnym ;)

szkoda ze nie wczytasz sie gdzie moga byc takie dane przechowywane to bym Nam ulatwilo sprawe i w KRK moze byc napisane a gdzies indziej masz nadal ze cos bylo nie tak z prawem ;)

Tak jak np jesteś oszustem kredytowym to jest szansa że bezie to gdzieś w dokumentach odnośnie wiarygodności kredytowej. Ale ja odnoszę się raczej ( bynajmniej nie do mnie ) do postu koleżanki, ktora opisywała sytuacje chłopaka który po pijaku zerwał flagę czy coś podobnego. Poza tym ja jak widzisz odnosze się do prawa, a w życiu czasem coś sie sp....doli. Myślę także że jeżeli pracujesz spokojnie w US i nie przysparzasz kłopotów, to nikt nie będzie grzebał w Tweojej przeszłości, bo urząd imnigracyjny i tak ma dużo rzeczy do roboty ( poza tym jakoś nie dają rady wyłapać tych kilkudziesięciu tysięcy nielegalnych rocznie :) ) Ślesz tego linka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz go w wiadomosci prywatnej

Tak jak bedziesz cicho,bedziesz malo mowny a do tego osoby nie przekaza dalej to spisz spokojnie,tak urzad ma wiele innych spraw na glowie,lecz jak zobaczy ze cos nie gra to masz klopoty.

Bedziesz moze za pare miesiecy na tym forum,bo moze ktos sie pojawi i napisze cos z zycia wzietego :)

a jak wpadaja ludzie,a no sie chwala,mowia wszedzie jak kto np oszukali i sa tacy ze zaluja tego ..a inni,zyja dalej

nie kazdy ma tyle szczescia-nieszczescia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz go w wiadomosci prywatnej

to wychodzi na to za urzad,Ambasad jest slepa i mozna robic co sie chce i jak sie chce w tym temacie.Tak jak bedziesz cicho,bedziesz malo mowny a do tego osoby nie przekaza dalej to spisz spokojnie,tak urzad ma wiele innych spraw na glowie,lecz jak zobaczy ze cos nie gra to masz klopoty.

Bedziesz moze za pare miesiecy na tym forum,bo moze ktos sie pojawi i napisze cos z zycia wzietego :)

Nie chodzi mi o to że wszyscy są ślepi i jak siedzisz cicho to masz spokój, choć życie bardzo często pokazuje że tak jest i tu i w US :) Pisze tylko, że jak wymagają zaświadczenia o niekaralności i go przedstawiasz to jakie mają niby powody żeby to kwestionować i grzebać w Twoim życiorysie?! I kto ma to robić? Pracownicy ambasady? A może CIA lub FBI? Pierwsi nie bardzo mają jak, a myślę że i czasu też nie, a drudzy mają ważniejsze sprawy na głowie. Oczywiście zawsze coś może wyjść, ale raczej większe sprawy i zwykle jest to zbieg okolicznoiści.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto i jak sprawdza to pozostanie jak narazie tajemnica :) moze bedzie temat,post kogos kto mial problemy a mialo ich nie byc.

Coś mi ta tajemnica pachnie "Z archiwum X" ;) Możesz jeszcez raz przesłać link na priva bo mi się nie wyświetla? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...