Skocz do zawartości

Rozmowa Z Konsulem Wiza Imigracyjna


haxo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje papiery odnośnie wizy imigracyjnej zostały już przekazane z NVC do ambasady w Warszawie i niedługo zostanę wezwany na rozmowę z konsulem, i nie wiem jakich pytań mam się spodziewać, nie wiem czy raczej na lajcie czy jakieś skomplikowane rzeczy może się pytać? Co jak bym wypadł beznadziejnie, i gadał jakieś głupoty, może to mieć jakiś wpływ na otrzymanie wizy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kategorii F2A pytania moje były typu do kogo jedziesz , co chcesz tam robić ,co robisz w polsce, czy masz jakieś dzieci , gdzie będziesz mieszkać po przyjeżdzie do stanów , gdzie mąż pracuje , gdzie mieszka , jak się poznaliśmy , jak często się widzimy :) ja miałam tyle pytań reszta dotyczyła dokumentów typu dlaczego sponsor dodatkowy itd ale to chyba już zależy kto co ma w papierach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam otrzymać wizę imigracyjną aby po wylocie do usa dostać obywatelstwo na podstawie child citizenship act

A co jak by mi się spytał gdzie chodzę do szkoły a ja bym skłamał czy lepiej nic nie kombinować i mówić prawdę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...