Skocz do zawartości

Wyżywienie Podczas Lotu Lot-Em


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czy ktoś wie jak jest z wyżywieniem podczas lotu z Warszawy do Nowego Jorku klasa ekonomiczna ? czy sa jakieś ciepłe posiłki , jak jest z napojami czy sa darmowe . ? Kanapek nie ma co brać :]

Jak pisali inni - zawsze cos jest, ale zawsze tez jest to tak samo beznadziejne jedzenie jak w kazdej innej linii. Raz jedyny lecialem w biznesie na TATL i tez w sumie bylo slabe tyle ze mozna bylo sobie wybrac z menu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie byłem głodny w czasie lotu, jedzenie może i nie jest super ale jest OK jak na takie z lodówki/mikrofali. Zawsze można też wziąć kanapki lub parę jabłek. LOT-em nigdy nie leciałem więc nie wiem jak wyglądają tam posiłki ale wydaje mi się, że standard powinien być podobny w każdej linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, za komuny, LOT byl znany z dobrej kuchni. Wiem ze slyszenia bo pierwszy i jedyny raz lecialem LOTem w 1988 roku a wtedy to juz biednie bylo i trasa europejska.

Natomiast raz lecialem z Londynu do Newark i dobrze że zrobilem sobie kanapki bo nieistniejący juz Continental dal paskudne żarcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Andy z tymi jajami na twardo i kiełbasą to trzeba uważać. Wentylacja w samolocie jest ale nie aż tak dobra :D

A tak poważnie to nie ma co sie martwić, posiłek bedzie darmowy, napoje rownież, wiec z głodu lub pragnienia sie nie umrze. Miłego lotu życze !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...