Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Nawet takie wycieczki do Polski na miesiac. Takze gdzies to sobie zapisuj  :p

To wazne, rzeczywiscie. Gdy skladalem papiery o naturalizacje nie mialem papierow na jeden wyjazd. Akurat byl sluzbowy i firma placila wiec nie mialem "itirenary" od linii lotniczych a w miedzyczasie zmienilismy providera, komputery i wszystkie stare maile diabli wzieli. Dzien wjazdu do USA mialem na pieczatce ale daty wyjazdu ni hu hu. Wpisalem "na +/-". Nikt tego nie sprawdzal tym bardziej ze mialem tylko trzy wyjazdy poza USA w ostatnich pieciu latach bo trafilo akurat na covidowy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialam powiedziec ze do konca grudnia powinnam wiedziec gdzie sie w przyszlym roku bedziemy przeprowadzac. :) Tym razem wojsko wymagalo od meza podania Top 40 miejsc gdzie chce sie przeprowadzac. U nas na szczycie listy sa Wlochy, Niemcy, i Maryland. Trzymamy kciuki za Europe! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Chcialam powiedziec ze do konca grudnia powinnam wiedziec gdzie sie w przyszlym roku bedziemy przeprowadzac. :) Tym razem wojsko wymagalo od meza podania Top 40 miejsc gdzie chce sie przeprowadzac. U nas na szczycie listy sa Wlochy, Niemcy, i Maryland. Trzymamy kciuki za Europe! 

Obstawiam Rumunie. To jest ostatno popularny kierunek dla US Army.  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, ilon said:

Maryland? Czemu Maryland?

W ogole TOP40, az jestem ciekawa ktory numerek z listy wam dadza. :) 

Jakas tam baza wojskowa w Maryland szuka instruktorow w zawodzie ktory moj maz wykonuje. Mnie by to pasowalo bo w koncu zobaczylabym cos innego niz poludnie USA  :p

Tez jestem ciekawa. Generalnie dziala to tak ze zolnierz wybiera sobie top 40 lokacji w kolejnosci od najbardziej preferowanej do najmniej a potem te "lokacje" wybieraja sobie sposrod kandydatow ktorzy im najbardziej pasuja. 

Tak zeby porownac... ostatnim razem maz mial przedstawic tylko swoje TOP 10. Fort Campbell KY byl 10 na liscie... i wyslali nas do Fort Campbell. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Roelka v.2 said:

U nas na szczycie listy sa Wlochy, Niemcy, i Maryland. Trzymamy kciuki za Europe! 

Nie lubie Niemiec specjalnie, ale Wlochy bylyby super. Maryland tez, zreszta. Mam tam sporo znajomych i sa zadowoleni. Duzo dzieje sie w DC, ale tez jest duzo do zobaczenia stosunkowo niedaleko. (W ogole lubie wschodnie wybrzeze.) Trzymam kciuki za super przygode. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Roelka v.2 said:

 

Ostatni masz pobyt w Niemczech bylo bardzo udany.

Rozumiem. Ja mam po prostu osobista blokade do Niemiec i Niemcow. Pewnie nie fair, i mea culpa. Co do burdelu w USA... zgadzam sie, ale w Europie teraz tez nie wesolo. Taki moment historyczny gdzie wszedzie jest niebezpiecznie blisko do faszyzmu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, ilon said:

Jakis czas pytalam o global entry i interview - akurat wczoraj dostalam conditional approval, a jutro wracam do US. Sprobuje zrobic ten interview on arrival. Mam nadzieje ze wypali bo wyglada na to ze spotkanie mozna tylko umowic w Teksasie albo Minnesocie… 

Ale czemu tak? Ze sa tak zatkani ze tylko w tych dwoch miejscach przyjmuja? Bylam przekonana ze mozna to zrobic na kazdym wiekszym lotnisku

9 hours ago, ilon said:

E tam VIP. Chcialam zrobic w zasadzie TSA ale za $15 wiecej moglam zrobic oby dwa, wiec co sobie mialam zalowac :) 

Ilonka wiele kart kredytowych pokrywa precheck / global entry. Sprawdz czy przypadkiem jednej z niej nie masz

2 hours ago, Roelka v.2 said:

Ale chce wrocic do Europy zeby chociaz odpoczac troche od tego burdelu w USA. :p 

Wszedzie dobrze gdzie nas nie ma ;) Akurat teraz w Europie to jest mega burdel :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...