Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Historia spoko, usmialam sie z tego clozetu ;) Jedyne co mnie zastanawia, to dlaczego Polakom na siłę wciska sie to, ze mają być dumni ze swojej ojczyzny. Chyba jeszcze nie widzialam, zeby ktos mowil np. do Amerykanina, ze ma byc dumny z USA. Wrecz przeciwnie... jak Amerykanin mowi, ze jest "Proud American" to mam wrazenie, ze inne nacje to irytuje. Tak jakby milosc do USA byla czyms oczywistym, czego nie trzeba propagowac i udowadniac, a milosc do Polski juz nie. Choc pewnie poniekad wiem skad to sie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ze podczas naszej malej wycieczki po Nashville znalezlismy sklepik z produktami rosyjskimi/wschodnia europejskimi :) 90% asortymentu to byly rozne przysmaki rosyjskie (maz chyba zostanie fanem ich piwa teraz), ale udalo mi sie znlaezc kilka polskich. Szczegolnie jestem zadowolona z Ptaskiego Mleczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ze podczas naszej malej wycieczki po Nashville znalezlismy sklepik z produktami rosyjskimi/wschodnia europejskimi :) 90% asortymentu to byly rozne przysmaki rosyjskie (maz chyba zostanie fanem ich piwa teraz), ale udalo mi sie znlaezc kilka polskich. Szczegolnie jestem zadowolona z Ptaskiego Mleczka :D

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=ptasie+mleczko

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest sklep ze specjalami arabskimi, tureckimi, rosyjskimi ale tez znajdzie sie ptasie mleczko (ok $5), prince polo ($1), delicje szapanskie nie wedla ale smakuja tak samo, mieszanka wedlowska, torcik wedlowski, michalki, marynaty i przetwory warzywne w sloikach. Poza tym w okolicy sa sklepy prowadzone przez rosjan, tez cos tam sie trafi polskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...