Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Masakra… ja w niedziele “zalewalam zyda” za 3,99 i klelam pod nosem a dzisiaj to juz na glos az krzyknelam jak zobaczylam 4,20. Myslalam ze sie przewidzialam, a miasteczko 2k mieszkancow raptem.



 Z przyjemniejszych rzeczy to w moim ogrodku zaczyna sie robic zielono;) nawet pietruszka mi wyszla, co prawda w pojemnikach ale i tak jestem zaskoczona. Robie ogrod sama w sumie pierwszy raz i ciekawe jak mi to wyjdzie, popelnilam mase bledow ale jaram sie jak dziecko kazda roslinka ktora rosnie:) 

To moje truskawki ktore w koncu po drugim podejsciu sie przyjely :)

e75093eedf578d98689f2f67b61a748f.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnoręcznie wyhodowane roślinki dają dużo uciechy, prawda?

Gdy już Twoje truskawki i pomidory dojrzeją, kup sobie takie w markecie i spróbuj jednocześnie. Nigdy więcej nie kupisz. ...   :D

 

A co do tankowania. Tez se dziś nalałem. Do pelna!    Urwał nać!!!

 

 

20220309_222405.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, andyopole said:

U mnie chyba takiej nie ma. Nastepnym razem wysiądę i pojde obejrzec pompę. 

Nawet jak jest to wiekszosc samochodow nie jest do niej dostosowana.... Moj oryginalnie tez nie byl i koszt nie byl powodem dostosowania go. E85 tutaj jest tylko na niektorych stacjach ale jest powszechnie dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kzielu napisał:

Nawet jak jest to wiekszosc samochodow nie jest do niej dostosowana.... Moj oryginalnie tez nie byl i koszt nie byl powodem dostosowania go. E85 tutaj jest tylko na niektorych stacjach ale jest powszechnie dostepna.

Potrzebuję doszkolenia. Czego jej brakuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...