Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Xarthisius said:

Dzisiaj Syn przyniosl z przedszkola:

1131061518_PXL_20220323_0249042122.thumb.jpg.a41e16cfe56aba88b201a8c643b8f462.jpg

Patent pending... Dodawanie w kratkach. Az mnie skreca z ciekawosci na czym polega ten patent.

Wg mnie to chodzi o wyszarzone pola przy drugim składniku i / albo podwójne linie pionowe oddzielające cyfry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów będę szukał streamowanej telewizji na miesiąc czy dwa aby oglądać. Brawo nasi!

Teraz do Kataru mam 10 godzin różnicy. Oni nie zmieniają czasu więc zimą będzie 11 - mecze pewnie coś pewnie w środku nocy i nad ranem. Dobrze że thxgiving week przypada podczas mundialu

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy- chwalipost :D oficjalnie pierwsza truskawka skonsumowana! Chociaz nie dane mi bylo sprobowac to wierze na slowo swojemu dziecku ktore pobieglo od razu spowrotem na ogrod po nastepna chociaz sklepowych nie ruszy :D ale satysfakcja! Pierwszy zielony pomidorek koktailowy tez juz wypatrzylam i ogorki zaczynaja kwitnac :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0503.jpg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, mcpear napisał:

Znów będę szukał streamowanej telewizji na miesiąc czy dwa aby oglądać. Brawo nasi!

Teraz do Kataru mam 10 godzin różnicy. Oni nie zmieniają czasu więc zimą będzie 11 - mecze pewnie coś pewnie w środku nocy i nad ranem. Dobrze że thxgiving week przypada podczas mundialu

Jeśli coś znajdziesz daj cynk. :)  U mnie w pracy będzie po sezonie więc do jakiegoś pubu się pójdzie jeśli godzina będzie pasująca.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Patipitts napisał:

Moi drodzy- chwalipost :D oficjalnie pierwsza truskawka skonsumowana! Chociaz nie dane mi bylo sprobowac to wierze na slowo swojemu dziecku ktore pobieglo od razu spowrotem na ogrod po nastepna chociaz sklepowych nie ruszy :D ale satysfakcja! Pierwszy zielony pomidorek koktailowy tez juz wypatrzylam i ogorki zaczynaja kwitnac :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0503.jpg

Pięknie! U mnie w tym roku wiosna się spóźnia. W sobotę dopiero mam zamiar folie zakładać. A truskawki dopiero nowe listki zaczynają wypuszczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minutes ago, andyopole said:

Jeśli coś znajdziesz daj cynk. :)  U mnie w pracy będzie po sezonie więc do jakiegoś pubu się pójdzie jeśli godzina będzie pasująca.  

Na moje mecze będą o 2 w nocy, 6 nad ranem i 9 nad ranem :) (+/- 1 godzina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Pięknie! U mnie w tym roku wiosna się spóźnia. W sobotę dopiero mam zamiar folie zakładać. A truskawki dopiero nowe listki zaczynają wypuszczać. 

Ja za to za wczesnie wystartowalam z rozsada i przez to stracilam polowe roslin ale posadzilam nowe i ta czesc ktora przetrwala przymrozki teraz odbija powoli. To moj pierwszy ogrod i za bardzo sie podekscytowalam i nie sadzilam ze to tyle wiedzy wymaga i przygotowan. No ale mam tez spory sukces jak na nowicjusza- wzeszla mi pieknie pietruszka:) i caly czas czekam na seler korzeniowy, nie moge sie doczekac az zrobie prawdziwy rosol:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...