Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.11.2022 o 16:17, mcpear napisał:

Operator ci chyba tylko ewentualnie może simlocka zdjąć (o ile masz go) - oni się w wymianę firmware nie bawią.

Ogarnąłem temat. Place już nowemu operatorowi.

Te "witacze" wyświetlające sie po wlaczeniu telefonu zostaja po włożeniu nowej karty SIM skasowane i zastapione nowymi. Telefon byl jednak głębiej zablokowany, takie "chamskie" postępowanie administracyjne Verizona utrudniajace zmianę operatora. Trzeba bylo dzwonić na CS ale gadanie z bootem długo trwa więc podjechałem (mam blisko) do salonu Verizon, tam usmiechnalem się do dziewczyn, które ciesząc się że mają coś do roboty (Black Friday a pusto u nich) zadzwonily po swoich drutach od razu do wlasciwej osoby i odblokowanie zalatwily migiem.

Potem, już online, w domu, musiałem do Verizona złożyć podziękowania za kilkanaście lat współpracy i rozwiązanie umowy. Nastepnie wystarczyło tylko włożyć nowa kartę SIM i telefon samodzielnie się zainstalował u nowego operatora, dwukrotnie się restartujac. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, mcpear napisał:

Śmiem twierdzić że Czesław Michniewicz to największy fuksiarz w polskiej piłce nożnej

Jak możesz podważać znakomitą myśl trenera stratega? :D

 

edit: co teraz? Ani wracać do łóżka, śniadanie też jeszcze nie.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mcpear napisał:

Odgrzej sobie resztki indyka na śniadanie :)

Mój tegoroczny nie wymaga podgrzewania. 

content://com.android.chrome.FileProvider/images/screenshot/1669480807452525985368.jpg

 

 

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...