Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Xarthisius napisał:

W takim jukej dla porownania: 142k

5 minut temu, Xarthisius napisał:

W takim jukej dla porownania: 142k

W USA wyborami interesuje się głównie w miarę młoda imigracja, dodam: wiekiem i stazem. 

No i najbardziej zawzieci PiSowcy.

 

edit: dziś namówiłem dwie młode osoby, które na mój telefon odpowiedzialy: wybory? A kiedy są? 

Buty spadają! 

Edytowane przez andyopole
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieść wyborcza jeszcze jedna:

jeśli się ktoś zarejestrował a w sobotę w Lokalu Wyborczym powiedzą że nie ma Was w spisie wyborców nie dajcie się spławić. Można rejestrację telefonicznie potwierdzić w Konsulacie. Znam taki jeden przypadek, kolega sprawdzał status i siebie nie znalazł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, andyopole napisał:

Też uważam że Tusk mógł zignorować bzdety Morawieckiego i tym okazać wyższość. Dał się sprowokować, aż dziwne, to stateczny gość. 

Dziś  w pracy wszyscy o tym mówią ,że nie poznają po tych 8 latach Tuska , w ogóle nie opanowany. Jak wyjeżdżał z Polski to był wzorem polityka . Teraz to cień samego siebie.  Mało tego zawzięci anty-pisowcy ,że tą potyczkę niestety ale wygrał Morawiecki. I szczerze w moim środowisku po tej debacie stracił trochę elektoratu na rzecz Lewicy i Konfederacji no i oczywiście Niezrzeszonych. A miał to być podobno takich Gamechanger w ich wykonaniu. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, andyopole said:

Ogladaliscie debate?

Nie. Po pierwsze nie mam telewizji, po drugie nawet jakbym miał telewizję i ochotę ją oglądać, to nie oglądałbym stacji reżimowych.

Co więcej, nie ma powodu się podniecać - znanym faktem jest, że na dwa-trzy tygodnie przed wyborami każdy kto zamierza głosować ma już ustalone na kogo. Debata na tydzień przed dniem głosowania to jakiś kabaret. Jeśli już coś w tym momencie może zmienić preferencje wyborcze to wydarzenia o dużo większej wadze i poważniejszych konsekwencjach.

Edytowane przez Tirowiec1312
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Xarthisius napisał:

Sporo osob lubi sie zapisywac na ostatnia chwile ;-) 43667

Tak, ale wzrosty sa niebywale w porownaniu do poprzednich roznych wyborow.

U nas bywalo zawsze ok. 150 wyborcow czyli idziemy na rekord. W tej chwili 192 osoby czyli wzrost o jakies 27%. Tak na oko.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis u nas w firmie zaloba. Wczoraj w Syracuse NY, zmarl prof. Francis Webster. Promotor mojego bossa, ktorego mialem przyjemnosc poznac takze osobiscie. Super gosc, mielismy wspolne hobby: grzybobranie i wedzenie miesiw przeroznych, probowal i chwalil moje. Jego tez byly dobre. Zawsze sobie o tym pogadalismy orzy okazji spotkan.

Edytowane przez andyopole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andyopole napisał:

Tak, ale wzrosty sa niebywale w porownaniu do poprzednich roznych wyborow.

U nas bywalo zawsze ok. 150 wyborcow czyli idziemy na rekord. W tej chwili 192 osoby czyli wzrost o jakies 27%. Tak na oko.

Uodate: mamy 199 osob i chyba 200 nie zlapiemy. za 24 minuty koniec rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...