Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, andyopole napisał:

Sympatycznie spedzonego dlugiego weekendu zycze Panstwu!!!

 

Pochwalcie jakie macie plany.

I nawzajem!

Teściowa w środę przylatuje. Trzeba dom ogarnąć. Wstępnie przygotować rzeczy na wycieczkę, bo ruszamy z początkiem czerwca... Nie wiadomo, czy weekendu starczy.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Xarthisius said:

Ale troche nie rozumiem dlaczego mialbym jechac do Chicago, zeby uzyskac akt cywilny skoro moge wsadzic list do swojej skrzynki pocztowej i podniesc choragiewke. Usluga zostala "zabrana" bo byla strata czasu i pieniedzy zarowno dla Ciebie jak i dla ambasady.

Jaka strata czasu dla amasady, to ze wykonują obsługę obywatela. Plus próbowałem się telefonicznie oraz emailem skontaktować z urzędem cywilnym z urzędem gdzie mieszkałem przed wyjazdem i gdzie się urodziłem, i nic. Telefon kidlozono zaraz po odebraniu, a w drugim urzędzie nawet nie odebrano. A na emaila żaden z urzędów nawet nie odpowiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, andyopole said:

Sympatycznie spedzonego dlugiego weekendu zycze Panstwu!!!

 

Pochwalcie jakie macie plany.

Przejażdżka rowerem na kawałku D&L Trail w okolicach Jim Thorpe, PA, w końcu pójście na strzelnice, bo czasu nie było  no i grill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, cavscout said:

Jaka strata czasu dla amasady, to ze wykonują obsługę obywatela. Plus próbowałem się telefonicznie oraz emailem skontaktować z urzędem cywilnym z urzędem gdzie mieszkałem przed wyjazdem i gdzie się urodziłem, i nic. Telefon kidlozono zaraz po odebraniu, a w drugim urzędzie nawet nie odebrano. A na emaila żaden z urzędów nawet nie odpowiedział.

Moze dlatego, ze bez potrzeby probowales z kims rozmawiac. https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-odpis-aktu-stanu-cywilnego-urodzenia-malzenstwa-zgonu zakladka listownie. Cwiczylem. Akt malzenstwa dostarczono bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Xarthisius said:

Moze dlatego, ze bez potrzeby probowales z kims rozmawiac. https://www.gov.pl/web/gov/uzyskaj-odpis-aktu-stanu-cywilnego-urodzenia-malzenstwa-zgonu zakladka listownie. Cwiczylem. Akt malzenstwa dostarczono bez problemu.

Jeżeli panie nie raczyły odpowiedzieć na email to za bardzo nie wierze ze zrobią to listownie. Dla Ciebie może działał perfect, dla mnie nie dziala i tyle. I zdania nie zmienie bo taki jest moje moje jest doświadczenie w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, andyopole said:

Sympatycznie spedzonego dlugiego weekendu zycze Panstwu!!!

 

Pochwalcie jakie macie plany.

Saguaro National Park :) Czyli pogranicze Meksyku i Arizony

Edytowane przez mcpear
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/25/2024 at 12:01 AM, andyopole said:

Sympatycznie spedzonego dlugiego weekendu zycze Panstwu!!!

 

Pochwalcie jakie macie plany.

My z mężem spędziliśmy Memorial Day tak tradycyjnie na cmentarzu wojskowym we Francji. Maz brał udział w ceremoniach (trzyma flagę US). :)

signal-2024-05-26-17-28-19-251.jpg

  • Like 1
  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...