Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jannapa napisał:

Jaka to odmiana? Przepiekny!

Mialalm kiedys niesamowity wysyp mortgage lifters. Alez to byly okazy...

Spieszę z informacją zawartą w fotografii. Zawsze wtykam w ziemię tę "choragiewki", które są w doniczkach z flancami. Niełatwo było się tam dostać przez gąszcz pomidorowego krzaka alem sam był ciekaw. 

20240912_170157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, andyopole said:

Spieszę z informacją zawartą w fotografii. Zawsze wtykam w ziemię tę "choragiewki", które są w doniczkach z flancami. Niełatwo było się tam dostać przez gąszcz pomidorowego krzaka alem sam był ciekaw. 

20240912_170157.jpg

Moje ulubione! Jadlabym prosto z krzaczka.

W dawnych czasach (czyli jak jeszcze mi sie chcialo siac z ziarenek, wysadzac na wiosne, przerzedzac, pielic, podlewac, itp) mialam piekny pomidorowy gaj. Siedzialam w ofisie z piecioma osobami i przez caly sezon nikt nie musial pomidorow kupowac. A potem na gwiazdke wszyscy ode mnie dostali przetwory z pomidorow:D

Teraz to se moge kaktusa najwyzej zasadzic. Troche szkoda, ale odkad dbanie o jarde ograniczylo mi sie do zamiatania piasku ze sciezki, jakos wiecej czasu mam na inne zajecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jannapa napisał:

Moje ulubione! Jadlabym prosto z krzaczka.

W dawnych czasach (czyli jak jeszcze mi sie chcialo siac z ziarenek, wysadzac na wiosne, przerzedzac, pielic, podlewac, itp) mialam piekny pomidorowy gaj. Siedzialam w ofisie z piecioma osobami i przez caly sezon nikt nie musial pomidorow kupowac. A potem na gwiazdke wszyscy ode mnie dostali przetwory z pomidorow:D

Teraz to se moge kaktusa najwyzej zasadzic. Troche szkoda, ale odkad dbanie o jarde ograniczylo mi sie do zamiatania piasku ze sciezki, jakos wiecej czasu mam na inne zajecia :D

Nie chce mi sie bawic w ziarenka, rozsadzanie, pikowanie. Kupuje gotowe flance, zazwyczaj roznych odmian i nigdy nie mialem zadnych problemow. Tez musze podlewac bo u mnie oc czerwca do wrzesnia rzadko zdarza sie "mierzalny" opad deszczu. Tego lata 2 razy pokropilo ale tak ze nawet asfalt nie byl dobrze mokry, podlewanie dziala non stop. Ostatni rachunek za wode wykazal zuzycie wody ponad 900 cubic feet.

Edytowane przez andyopole
geesss! - rachunek, napisalem przez "h".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Xarthisius said:

Wow. Tyle to ja mam tylko w czerwcu jak basen napelniam...

Byl fajny artykul w NYT o parze z Nevady ktora szukala/kupila dom gdzies na wschodnim wybrzezu. Para nie mogla wrecz uwierzyc ze mozna zyc bez sprinkler system. Ze domy bez sprinkler system w ogole istnieja. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ilon napisał:

U mnie pomidorow nie ma - ale w moim ogrodku w Polsce mialam w te lato duzo fasolki i duze cukinie!!! Bylam teraz na 3 tygodnie i codziennie byla fasolka na obiad :D 

 

image.png.25f68135b9d2522d7d87cba0b164b69b.png

 

image.png.ee2ee44c48c8e8d8a89d1e17245f8361.png

 

 

 

Prawdziwa posiadaczka ziemska, na zniwa lata se do Polski a na narty do Colorado albo innego Vermont...   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...