Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

ja ogródka nie mam ale mieszkam w zagłębiu amiszowym więc smaczne warzywa już jem :)

Ogladasz Amish Mafia na Discovery ? To zdaje sie stamtad to towarzystwo ;-) (wiem ze to w duzej mierze fake, ale ze bywam u Amishow w OH po meble regularnie to traktuje to jako niezla rozrywke).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, w Polsce praktycznie każda fryzjerka wiedziała jak dobrze obciąć włosy tutaj nie mają bladego pojęcia o tym :/

Jestem tu piec lat z okladem I po kilku probach znalezienia porzadnego fryzjera odpuscilem I strzyge sie sam (nie na glace). Tylko raz po miesiacu pobytu gdy nie znalem tutejszych zakatkow poprosilem kolege zeby mnie podrzucil do jakiegos fryzjera, Ta dziewczyna choc wybrana przypadkowo byla naprawde dobra w swoim fachu. Niestety, kolega nie byl tutejszy I za nic nie pamieta gdzie byl ten zaklad a ja tym bardziej. Nie potrafie go namierzyc. Potem probowalem renomowane I drogie zaklady I kilka innych - dziadostwo. Wiec teraz strzyge sie sam I jest OK.

Podczas ostatniego pobytu w Polsce poszedlem sie ostrzyc u nas na wsi I po powrocie dziewczyny zgodnie orzekly ze fryzurke mam super, cos wiec w tym musi byc. Moja serdeczna przyjaciolka z Niemiec tez kazdy pobyt w Polsce wykorzystuje na porzadne strzyzenie I nie jest to kwestia ceny.

Tutaj mozna sie ostrzyc juz za $8 a w Polsce dalem z napiwkiem 20 PLN wiec prawie siedem dolarow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszlam raz obciac sie do Walmart - taki spontan, akurat nikogo nie bylo i stwierdzilam ze zaryzykuje. Poiedzialam babce ze chce mniec przyciete i wycieniowane wlosy, ona kiwnela glowa ze tak bedzie i zabrala sie za strzyzenie a ja myslalam sobie, ze teraz 30 minut co najmiej bede miec z glowy, wiec siegnelam po gazete. Ledwie wybralam artykul, a ta juz skonczyla. Trwalo to moze z 5-7 minut, nie wiecej, a w PL sciecie i cieniowanie zwykle trwa jakies 30 minut... Oczywiscie mozecie sobie wyobrazic, ze z efektu dzialan fryzjerki z Walmarta nie bylam zbyt zadowolona, ale co tam... zyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszlam raz obciac sie do Walmart - taki spontan, akurat nikogo nie bylo i stwierdzilam ze zaryzykuje. Poiedzialam babce ze chce mniec przyciete i wycieniowane wlosy, ona kiwnela glowa ze tak bedzie i zabrala sie za strzyzenie a ja myslalam sobie, ze teraz 30 minut co najmiej bede miec z glowy, wiec siegnelam po gazete. Ledwie wybralam artykul, a ta juz skonczyla. Trwalo to moze z 5-7 minut, nie wiecej, a w PL sciecie i cieniowanie zwykle trwa jakies 30 minut... Oczywiscie mozecie sobie wyobrazic, ze z efektu dzialan fryzjerki z Walmarta nie bylam zbyt zadowolona, ale co tam... zyje.

Ważne, że peruki nie musiałaś nosić :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie tez byłam zdziwiona, bo bardzo szybko jej to poszło i tez zaznaczyłam, ze chce miec wycieniowane i zeby te włosy nie były takie grube. Mach, mach i ledwo co włosów było na ziemii. Zazwyczaj to cała szufla była po takim cieniowaniu a tu ledwo co garstka.

Ja raz wyprobuje na sobie ta domowa metodę cieniowania włosów. W gładka kitke na czubek głowy i mach na równo. Sprawdzalam włosy to tył jest krótszy od przodu jak wezmę w taka kitke a powinno być w miarę równo po cieniowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladasz Amish Mafia na Discovery ? To zdaje sie stamtad to towarzystwo ;-) (wiem ze to w duzej mierze fake, ale ze bywam u Amishow w OH po meble regularnie to traktuje to jako niezla rozrywke).

kiedyś obejrzałam jeden odcinek, bo mojego męża samochód złapali na autostradzie :D generalnie nie oglądam żadnych reality, ostatnio czytałam artykuł że zdania są podzielone czy to show pomaga regionowi czy nie......amisze chyba mają większy ruch bo ceny wywindowane jak rzadko :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzilam do polskiej fryzjerki,super obcinala,robila pasemka,nie droga byla,ale zamknela zaklad i wyprowadzila sie wiec chodze teraz do amerykanskiej,w sumie nie tak zle obcinaja i biora tylko 16$.

Raz dzien przed wigilia poprosilam meza zeby mi wlosy podcial,a ten zaczal tak ciapac,cieniowac,ze wygladalam jak................. wiec na szybko musialam isc do fryzjera,znalazlam pod domem zaklad chinski,poszlam,bo to byla ostatnia deska ratunku.Matko jedyna w melinie byly lepsze warunki jak tam.Syf,wlosy wszedzie,na krzeslach to juz chyba powrastaly,recznik do glowy wygladal gorzej niz szmata do podlogi uzywana 5 lat.Nie wspomne juz o obcieciu. Wyszlam z tego zakladu i od razu wskoczylam pod prysznic,a wszystkie ubrania do pralki. Masakra normalnie co tam dzialo sie i do tego drogo sie cenili.

Co do ogrodkow to moja teciowa pod domem zawsze sadzi pomidory,ogorki,buraki i marchewki,wiec cale lato mamy swieze warzywka :) Ja raz posadzilam na balkonie pomidora tego co w zielonym worku wisi,krzaki owszem ladne urosly troche do gory sie powykrzywialy,ale busz byl,czekalam na pomidorki niestety urosl jeden malutki,ktory zanim zrobil sie czerwony to spadl :wacko::wacko: W tym roku posadzilam kwiatki,ale jakies glupie wiewiory mi je ogryzaja :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...