Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kzielu napisał:

A ja staram sie jak moge zeby na to nie patrzec, ale nie da... W biurze jakis kretyn wlaczyl telewizor w kuchni....

Ja tez sie starałam, ale akurat tak sie zdarzyło, ze miałam wizytę u lekarza i w poczekalni relacja na żywo :wacko: . Po wizycie, siup do samochodu, a tam w radiu relacja na żywo :wacko: Nie dało sie uciec! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roelka - strasznie mi przykro! Wiem jak sie cieszylas na tej wyjazd, szkoda ze tak wyszlo. No ale coz.. moze jeszcze jednak sie cos zmieni. Takie to zycie bezsensu, Ty z Polski tutaj przyjechalas zeby byc razem, a on teraz ucieka do Kataru :D

Moj maz leci w poniedzialek na Floryde na 3 (TRZY!!) dni i juz jest jakis podejrzliwy co ja bede robic sama. Co dopiero jakby na rok jechal, hahaha, chyba by mi jakiego bodyguarda wynajal :D

U mnie w robocie byl slow week, bo chyba z polowa osob w Las Vegas na SHOT Show pojechala. Ale za to codziennie mielismy jakies smakolyki, zeby nie bylo nam smutno, ze my nie jestesmy w Vegas :D 

Edytowane przez ilon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ilon napisał:

....

Moj maz leci w poniedzialek na Floryde na 3 (TRZY!!) dni i juz jest jakis podejrzliwy co ja bede robic sama. Co dopiero jakby na rok jechal, hahaha, chyba by mi jakiego bodyguarda wynajal :D

...

Powiedz mu ze masz teraz rower wiec wiele przy takiej pogodzie nie narozrabiasz...

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W spadku w cudzyslowniu, bo babcia stwierdzila, ze ona auta juz nie potrzebuje i moge sobie go pozyczyc na ile mi sie podoba. Widzialam calkiem fajne auta, w ktorych ladnie bym sie prezentowala, lecz.. nie mam jeszcze creditscore w tym pieknym kraju, wiec watpie ze dostane payment plan na w miare rozsadnych warunkach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...