Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje! Az zdziwilam sie ze masz inna date na drive test i inna na teoretyka, bo ja mialam wszystko w tym samym dniu :D

U nas mozna zdawac road test kiedy komu odpowiada.Permit jest wazny 2 lata.

Ja czekalam na swoj egzamin 2 miesiace,poniewaz kolejki duze sa,niestety mialam okropnego pecha,gdyz minute przed egzaminem moj samochod postanowil sie zemscic na mnie.Pozapalaly sie lampki ABS i zaczelo kolo skrzypiec,wiec nie dopuscili mnie do egzaminu :( musze znow czekac dwa miesiace i tym razem wynajme samochod ze szkoly nauki jazdy,zeby znow niespodzianek nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas mozna zdawac road test kiedy komu odpowiada.Permit jest wazny 2 lata.

Ja czekalam na swoj egzamin 2 miesiace,poniewaz kolejki duze sa,niestety mialam okropnego pecha,gdyz minute przed egzaminem moj samochod postanowil sie zemscic na mnie.Pozapalaly sie lampki ABS i zaczelo kolo skrzypiec,wiec nie dopuscili mnie do egzaminu :( musze znow czekac dwa miesiace i tym razem wynajme samochod ze szkoly nauki jazdy,zeby znow niespodzianek nie bylo.

Co mu zrobiłaś, że się zemścił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mu zrobiłaś, że się zemścił?

Dalam mu w ciery jak sie uczylam jezdzic :unsure::unsure: a on sie odegral.

pechowy ten moj sierpien jakis byl.

Mo,ale nic mamy wrzesien,idzie jesien,ochlodzilo sie i w powietrzu czuc zmiany.Szkola sie rozpoczela,dziecie moje zadowolone,tylko co miauczy jak wspominam,ze na religie ja zapisze :blink::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...