Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec tegorocznego, 21 Polskiego Festivalu w Portland, Oregon.

O rozmiarach przedsiewziecia niech swiadczy fakt ze tylko na placki ziemniaczane zuzylismy ok. 900 kg (dziewięćset kilogramow) ziemniakow.

Ja po trzech dniach pracy jestem exhaust a jutro normalnie do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam w zamyśle ciekawy projekt DIY... Pomalowałam na klatce schodowej szyszki na biały kolor. Specjalnie zrobiłam to na klatce, żeby w domu farba nie smierdzialo, a klatke mamy taką zewnętrzną/tarasową, wiec tam nikomu nie przeszkadzalo. Wczoraj wrocilam do domu i widze, ze moje szyszki zniknely. Pytalam meza czy zabral je do domu, a ten patrzy na mnie i mowi... "I think I know what happened... The people who pick up garbage took them" lol... Jak mogli pomylic moje szyszki ze smieciami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam z Polski i chce jechac znowu,tydzien to zdecydowanie za malo.Za stanami tesknilam tylko wtedy jak przebywalam w restauracjach-jakosc obslugi klienta w Polsce ciagle jeszcze kuleje.Za to jedzenie super i warto bylo czekac:)

Fajnie tez wspominam rundke po knajpach w stylu PRL i tance do muzyki lat 80;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce jechac do Polski :P Choc jeszcze bardziej to chce jechac do Montenegro!

A co do obslugi w restauracjach zastrzezen nie mialam, ale tez nieczesto zdarzalo mi sie jadac gdzies w knajpach.

Co innego moge powiedziec o jednym miejsu, gdzie sprzedawali gofry. To nie byla taka typowa budka z goframi tylko taki szeregowy budynek z roznymi knajpami. Zamowilam tam gofry z bita smietana i owocami, bylam jedyna klientka i zgadnijcie co... zapomnieli o mnie! :P Skasowali co trzeba, a pozniej jak widzieli ze siedze przy stoliku ze znajomymi i czekamy sprawdzili w zamowianiach ze kupilam gofry dla siebie i 3 innych osob... i dostalismy gofry, ale zimne... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...