Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj bylo cudowne 49F! W koncu :D

U nas wczoraj po 3 dniach padania bylo 49,slonko swiecilo,cudna pogoda taka typowo jesienna.Niestety dzis znow pada :wacko::wacko:

Pogode mam swietna, ale jak przyjdzie jesienne ochlodzenie (20-25 C) to ja sie trzese. Zostalam stworzona do zycia w tropikach.

Ja tez sie zawsze trzese.Zima spie w grubej pizamie okryta po same oczy gruba posciela ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas wczoraj po 3 dniach padania bylo 49,slonko swiecilo,cudna pogoda taka typowo jesienna.Niestety dzis znow pada :wacko::wacko:

Ja tez sie zawsze trzese.Zima spie w grubej pizamie okryta po same oczy gruba posciela ;);)

To tam u Was macie domy bez ogrzewania? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy te przyziemne kaloryferki co duzo nie daja,ale za to prundu ciagna duzo.

Ja jestem zmarzlak i nawet jak na full odkrece to i tak sie owijam po oczy.

Jak mieszkałem na apartamencie to tez miałem takie elektryczne grzejniki ale dokupiłem taki elektroniczny sterownik, który regulowal godzine wlaczania i wybrana temperaturę wiec grzal wtedy kiedy trzeba. W nocy nie grzałem bo nie lubie spac w goracej (od grzejnika) sypialni. Same rachunki natomiast nie były wielkie, latem ok. $40 a w sezonie grzewczym ok. $55 bo apartament był polozony w srodku, pomiędzy innymi i dogrzewali mnie sąsiedzi.

Teraz "niestety" mieszkam w "szeregowcu" rachunki za ogrzewanie dramatycznie wzrosły. Na szczescie moje zarobki, może nie aż tak dramatycznie ale tez poszly w gorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...