Skocz do zawartości

Chciałem Powiedzieć Że...


andyopole

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nawet nie wiem czy 8 to zab madrosci. Wiem tylko, ze je sie usuwa inaczej, bo mi w Polsce juz radzili, ale technika ich usuwania nie przemawia do mnie juz sama nazwa. 540 tez sie zdzwilem, bo liczylem na wiecej. Moze osiagneli deductible. Na szczescie anestezjolog ma wolne w sobote i obejdzie sie bez 300 stow za narkoze. Ja u dentysty nawet znieczulenia za 20 zl nie biore. :>

Czy osemka to zab madrosci? Nie zauwazyem żeby mnie moja (i tak niewielka) inteligencja siadla o 25% po usunieciu jednej.

Jeśli chodzi o narkozę to radziłbym się nad nia zastanowić. Mnie dziura po zebie bolała jeszcze dwa tygodnie.Usuwanie osemki to nie klasyczne wyrywane tylko dentysta bierze dłuto, odlamuje zab po kawałku i wyciąga to co odlupie jakimiś szczypcami. Chociaz, przypomniało mnie się. Ja chyba tez nie miałem narkozy tylko zwykle zastrzyki znieczulające w dziaslo. To chyba nie narkoza bo mnie nie uspili, na ile można z rozdziawiona geba to gadałem z pigułami bo dentysta jechal na dwa fotele, raz u mnie trochę podziubal i leciał do drugiego pacjenta.

Może ktoś ma więcej doświadczenia z wyrwizębami bo to był mój pierwszy wyrwany zab.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roelka, jak patrze na ceny ktore podajesz to niestety musze przyznac, ze ja placilabym tyle u swojego dentysty bez ubezpieczenia... Cos tu jest niehalo z tym ubezpieczeniem ... :(


A w Polsce naprawiaja po amerykanskich. :) To dochodowy interes w USA, to oczywiscie zawsze cos sie pod plomba "robi" dla nich. W Polsce tez chodzilem przez jakis czas do naciagaczki. Jak po pol roku przyjechalem do Polski ponownie, znow mi sie cos pod plomba zrobilo. Szlag mnie trafil i poszedlem do innego dentysty i nic nie mogl znalezc. Jakos od 7 lat nie wylazlo nic z tego "pod plomba". :)

Moja dziewczyna w USA chodzi czasem do innego dentysty na weryfikacje, bo co pojdzie do dentysty to ciagle cos wylazi na kilka stow, jakby miala 100 lat i szkorbut.

Tylko ze w USA zawsze mam przymusowy rtg, a w PL kazdy robil "na oko" wiec moze w tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze w USA zawsze mam przymusowy rtg, a w PL kazdy robil "na oko" wiec moze w tym problem.

Jak czegos nie sa pewni to w Polsce tez mi cykaja rtg. Wiedza, ze nastepnym razem beda mieli okazje mnie obejrzec za pol roku do roku, wiec opcja "zobaczymy co sie wykluje za dwa miesiace" nie wchodzi w gre. Ja raczej podejrzewam dentystow o nadgorliwosc niz niedopatrzenie. Predzej Ci zrobia zdrowy zab niz przepuszcza okazje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz od wczoraj w wiadomościach tylko o tym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, moj dentysta na pewno jest z planu. Nie wiem teraz, moze faktycznie cos wiecej robili i dlatego ta cena :P

Moze mialas specjalne czyszczenie.Ja zaplacilam rok temu 350$ z ubezpieczeniem za czyszczenie,poniewaz dentysta stwierdzil,ze mam kamien w dziaslach i trzeba czyscic inaczej niz normalnie. Bez ubezpieczenia wynioslo by 270$ za polowe dolnej szczeki :wacko::wacko::wacko:

Byl okres,ze nie mialam ubezpieczenia,a zab numer 7 strasznie mnie bolal i dentysta stwierdzil,ze trzeba zrobic kanalowe leczenie za jedyne 2100$ :blink::blink::blink: wiec wyrwalam zeba za 180$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...