Skocz do zawartości

Londyn Vs Nowy Jork.


Piter27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Widzisz - tu można mieszkać poza miastem, mieć dom z miejscem dookoła niego, cisze i spokój, infrastrukturę lepsza niż w mieście (sklepy itd) i nie mieć do czynienia z całym syfem który w mieście jest. Miasto - szczególnie takie jak NYC - nie ma dla mnie absolutnie żadnych zalet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

ludzie tworzą miejsca

Londyn (tak jak reszta Anglii) - nie jest już tak przyjazny dla imigrantów, mieszkałam i cieszę się że mnie tam nie ma <_<

NYC - ? byłam turystycznie przez 3 dni i miałam pozytywne odczucia, tylko że co ja mogę powiedzieć po tak krótkim okresie

Heh, bardzo trafny, smutny opis Anglii z 2014 roku. Lub jak dziś się to mówi - ze starych, dobrych czasów!......

Gdybym miał pieniądze i wybór, zdecydowanie wolałbym Upper East Side od Islington czy innej dzielnicy centralnego Londynu. Ale jak to juz ktos powiedział - w dzielnicach na które mnie stac mieszkac bym nie chciał.

Ogólnie zaś - podroze, roznorodnosc, dynamizm i te sprawy - zdecydowwanie głos na Nowy Jork.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
9 minutes ago, MDKC said:

Jestescie na tej stronie zbyt duzymi amerykanofilami i zbyt duzymi eurofobami. Londyn jest o wiele lepszy niz Nowy Jork. Lista dwoch najlepszych anglojezycznych miast swiata jest nastepujaca:

1. Londyn

2. Nowy Jork

Nie ma to jak wpasc na forum i zaczac od konfrontacyjnej wypowiedzi na watku sprzed 6 lat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...