Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Poczekajcie pogubiłam sie juz.

Jak to jest z tymi numerami?

jest 55 tys wiz. Polska ma np. 800 wiz i jesli numer jest 42xxx a juz 800 Polaków dostało wizę (a mieli wcześniejsze numery) to po sprawie? Dobrze rozumiem ?

Skąd wiadomo ile Polska ma wiz co roku?

no i jeszcze komentarz ze na Europę jest jakis przedział numerów? Jak to działa? To nawet niski numer nie jest gwarancja a osoby z wyższymi numerami nie maja szans?

Jesli numery w Europę zatrzymały sie na 40125 a Polska nie wydała wszystkich 800 wiz na przykład, to wtedy osoby z wyższymi numerami maja jeszcze szanse czy przepadają pozostałe wizy?

Myślałam ze to troche łatwiejsze a tu widze ze jest wiele etapów eliminacji:(

Czy znacie osoby które próbują bezskutecznie od wielu lat? Czy raczej prędzej czy pózniej sie zazwyczaj udaje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55? A nie czasem ograniczyli GC w DV to 50tyś?

Ta pula jest na cały świat a nie na region. Powiem Ci tak, osoby z numerami do 20xx raczej powinny zostać zaproszone, od 20xxx do 30xxx mogą się trochę obawiać, a takie jak ja to raczej nie nastawiać się na to iż ostaną zaproszone. Ciężko jest przewidzieć jakie numery będą jako ostatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam się jeszcze , czy to ,że zostałem wylosowany , ale mój numer to 43xxx nie ma zadnego wpływu na to czy moge brac w tym roku w losowaniu? Czy może to , że jestem wylosowany i czekam na moją kolejkę, przekresla mnie w losowaniu 20016?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie:) Czyli ja i moja żona mozemy spokojnie wysyłac zgłoszenie na losowanie, a to co mnie w tym roku wylosowali to po cichu liczyc, że, może jednak numerki do mnie dojda?

Heh, zaraź mnie swoim optymizmem że jednak takie wielkie numerki będą. bo mi bliżej do 43xxx niż do 42xxx :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55? A nie czasem ograniczyli GC w DV to 50tyś?

Ta pula jest na cały świat a nie na region. Powiem Ci tak, osoby z numerami do 20xx raczej powinny zostać zaproszone, od 20xxx do 30xxx mogą się trochę obawiać, a takie jak ja to raczej nie nastawiać się na to iż ostaną zaproszone. Ciężko jest przewidzieć jakie numery będą jako ostatnie.

A ja dalej nie rozumiem tego całego losowania i logiki. Pula wiz na cały swiat, ok, ale pisano wcześniej ze pula numerów jest na region?! O co tu chodzi? nie czaję jak mając numer 42xxx mozna wątpić ze sie zostanie zaproszonym na rozmowę skoro pula to 50 czy 55 tys wiz na swiat (i jesli pula przyznana PL nie została przekroczona). Bo tak naprawde nie wiadomo ile jeszcze wiz przyslugujacych Polsce zostało na dany moment? Wiec tak długi jak ktos jest poniżej 50000 to ma szanse. Czy jest inaczej? Zgłupiałam naprawde :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...