Skocz do zawartości

Dv 2016 Rejestracja Od 1 Pazdziernika Do 3 Listopada 2014


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 502
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej,

wiecie moze czy moge uzyc zdjecia ktore wykorzystalam do wizy turystycznej? wize dostalam 25 marca

zdjecie spelnia wszytskie warunki, przechodzi przez photo validator, no ale juz pewnie maja w systemie to zdjecie i zobacza ze nie jest ono zrobione w ciagu ostatnich 6 miesiecy ale 6 miesiecy i 1 tydzien pozniej

zastanawiam sie jak wielkie ma to znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi:)

chyba jednak sprobuje zrobic sobie nowe zdjecie sama albo zainwestuje w fotografa, bo wole byc ostrozna. zauwazylam ze wymagaja zdjecia na ktorym widac ramiona, a moje jest uciete zaraz za szyja i nie ramion nie widac. mimo ze fotka przechodzi przez photo validator, to jednak na tej stronce juz mi wyskakuja bledy ze oczy nie sa na odpowiedniej wysokosci itd (widocznie przez te ucieta szyje - widocznie zdjecie jest zrobione ze zbyt bliskiej odleglosci) http://www.greencardphotocheck.com/en/

macie moze jakies porady jak dobrze wykonac zdjecie w domu? nie wiem w jakim swietle sie ustawic by nie bylo cienia:( za kazdym razem jest cien gdzies tam z tylu mniejszy czy wiekszy ale jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co ja mysle o tych zdjeciach.Ze tak naprawde jak nikt sie nie zmienil to moze poscic zgloszenie dv2016 ze zdjeciem z tamtego roku.Wydaje mi sie,ze oni nie trzymaja naszych starych zgloszej(danych)z ubieglych lat.Sa napewno usuwane.To jest takie moje spostrzezenie ;)


Ja puściłem do DV2015 zdjęcie na niebieskim i nierównomiernym tle. Nie dość że przeszło to zostałem wylosowany. :D

Gratulacje TommyV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje zdjecie tez przejdzie bo photo validator zaakceptowal, ale po poczytaniu wiecej szczegolow widze ze nie spelnia wymogow i to mnie martwi, bo moze tlo nie robi duzej roznicy i fotka ma dobre wymiary i wszytsko sie zgadza ale proporcje sie nie zgadzaja, tzn nie ma na nim w ogole ramion, zdjecie przedstawia glownie twarz i troche szyji. i tak mysle ze slac czy jednak robic nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...